Алфа-липоева киселина и по-често ходене до тоалетната...?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Алфа-липоева киселина и по-често ходене до тоалетната...?

Мнениеот Ruminia » 17 Дек 2017, 19:41

Баща ми приема алфалипоева киселина /като добавки/ и откакто е започнал /1 месец/, споделя ми, че ходи по-често до тоалетната, по голяма нужда. Няма диария, нормална гъстота, цвят, но ходи дневно по 3-4 пъти, докато преди - 1 и достатъчно.
Не е недоволен от това, чувства се облекчен, но дали това е от алфа-липоевата киселина или от някое от другите му лекарства - метформин и за кръвното пие диапрел. Има диабет тип 2, ако това може да ви посочи правилния отговор.
Ruminia
 
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Дек 2017, 22:25

Re: Алфа-липоева киселина и по-често ходене до тоалетната...?

Мнениеот FramarLekari » 19 Дек 2017, 11:58

Ruminia написа:Баща ми приема алфалипоева киселина /като добавки/ и откакто е започнал /1 месец/, споделя ми, че ходи по-често до тоалетната, по голяма нужда. Няма диария, нормална гъстота, цвят, но ходи дневно по 3-4 пъти, докато преди - 1 и достатъчно.
Не е недоволен от това, чувства се облекчен, но дали това е от алфа-липоевата киселина или от някое от другите му лекарства - метформин и за кръвното пие диапрел. Има диабет тип 2, ако това може да ви посочи правилния отговор.


Здравейте, Ruminia!

Няма данни, че алфа-липоевата киселина причинява по-чести изхождания като страничен ефект.
Сред най-честите нежелани реакции при прием на Метформин са стомашно-чревни симптоми. Диапрел също може да предизвика гастроинтестинални странични ефекти.

С уважение,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron