Пробвали ли сте да си направите домашна спирала?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Пробвали ли сте да си направите домашна спирала?

Мнениеот Malina » 09 Яну 2018, 13:40

Искам да си направя спирала, знам, че е лесно - активен въглен, масла, рициново масло и готово -спирала. Дори съм си харесала тази рецепта https://saveti.framar.bg/%D0%BD%D0%B0%D ... 0%BB%D0%B0 изглежда много лесна.
Но ме притеснява, дали спиралата ще е издръжлива, сигурно ще е полезна за очите, но дали няма да се размазва лесно и да се разтича? Всъщност, само това ме притеснява, не се тревожа от някакви раздразнения и алергии, защото съм сигурна, че няма от къде да дойдат с натуралните съставки. Но ако се разтича през цялото време... :roll: Красивия ефект ще се превърне в грозен дефект.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Пробвали ли сте да си направите домашна спирала?

Мнениеот krasi_more » 10 Яну 2018, 11:05

Не съм пробвала, но пък индийките не ползват ли точно на същия принцип домашен грим, при тях стои много добре. ДОри в някои сайтове ги продават.
krasi_more
 
Мнения: 115
Регистриран на: 14 Мар 2017, 16:55

Re: Пробвали ли сте да си направите домашна спирала?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 10 Яну 2018, 13:30

Сигурно ще е много хубава домашната спирала, аз бих рискувала да направя, все пак не съдържа кой знае какво. вижте тази рецепта: https://saveti.framar.bg/%D0%BD%D0%B0%D ... 0%BB%D0%B0
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Пробвали ли сте да си направите домашна спирала?

Мнениеот nefertiti » 24 Яну 2018, 14:16

направо ме разбихте с тази рецепта за домашна спирала, може и аз да пробвам, защото последния път се разочаровах от консистенцията на спиралата, която си взех. :mad:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Пробвали ли сте да си направите домашна спирала?

Мнениеот Stark » 25 Яну 2018, 13:43

Аз си взех на Лореал скъпа спирала, дадох 25 лева и в крайна сметка, днес си слагам, тя е на зрънца, взех си я на коледа. знам, че може да се втечнява върху топла вода, ще се наложи да пробвам!
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Пробвали ли сте да си направите домашна спирала?

Мнениеот Blue_sky » 10 Апр 2018, 17:30

Според мен, нищо няма да стане с тази спирала. Да, тя ще подхрани миглите, но само до там. Ако искаш нещо по-така, препоръчвам да си вземеш спирала с биологичен произход. Може да я намериш във всеки био магазин.
Аватар
Blue_sky
 
Мнения: 51
Регистриран на: 21 Мар 2018, 17:51

Re: Пробвали ли сте да си направите домашна спирала?

Мнениеот Ваня Стойчева » 11 Апр 2018, 10:20

Blue_sky написа:Според мен, нищо няма да стане с тази спирала. Да, тя ще подхрани миглите, но само до там. Ако искаш нещо по-така, препоръчвам да си вземеш спирала с биологичен произход. Може да я намериш във всеки био магазин.

За първи път чувам за такива спирали, какво значи с биологичен произход? :shock:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Пробвали ли сте да си направите домашна спирала?

Мнениеот Гълъбина_55 » 13 Апр 2018, 17:34

Една приятелка ми спомена, че се е пробвала да направи веднъж, но не е много доволна. Въпреки това, може да не е спазила рецептата и затова да не се е получило. Ако искаш пробвай и сподели резултата.
Аватар
Гълъбина_55
 
Мнения: 85
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:06

Re: Пробвали ли сте да си направите домашна спирала?

Мнениеот kalinka-kuku » 13 Апр 2018, 21:47

не знам колко ще е трайно и дали няма да се размазва, мен по-скоро това би ме спряло, отколкото нещо друго. :roll:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25


Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта