Рокля за танцуване на песните на Риана и Гери Никол

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Рокля за танцуване на песните на Риана и Гери Никол

Мнениеот nik0lai » 10 Яну 2018, 23:45

Умея да танцувам. Имам желание да танцувам облечен с рокля във вкъщи. Аз съм хетеросексуален. Ще поръчвам рокля по интернет. Срам ме е да отида в магазин и да пробвам. Мисля, че ще ми се подиграват. През живота ми никога не съм носил рокли и съм малко объркан. Спрях се на тези модели. Харесват ли ви? Каква рокля ще ми препоръчате?

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
nik0lai
 
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Яну 2018, 23:35

Re: Рокля за танцуване на песните на Риана и Гери Никол

Мнениеот Nia » 16 Яну 2018, 13:29

Здравейте,
определено първата рокля е най-впечатляваща. Има интересни шарки, които биха стояли добре на слаба фигура. Черната с качулката може да я вземете, ако се търси по-класическо усещане. Третата, бялата, не я препоръчвам, на много малко женски тела би стояла добре, аз не бих я носила. Споделям личен опит - ако искам да изпробвам нещо без финансови загуби отивам в магазин втора употреба, пазарувам 2-3 неща за 2 лв, и ако не ми харесат ги хвърлям.

Поздрави
Nia
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Яну 2018, 13:15

Re: Рокля за танцуване на песните на Риана и Гери Никол

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Яну 2018, 20:00

Nia написа:Здравейте,
определено първата рокля е най-впечатляваща. Има интересни шарки, които биха стояли добре на слаба фигура. Черната с качулката може да я вземете, ако се търси по-класическо усещане. Третата, бялата, не я препоръчвам, на много малко женски тела би стояла добре, аз не бих я носила. Споделям личен опит - ако искам да изпробвам нещо без финансови загуби отивам в магазин втора употреба, пазарувам 2-3 неща за 2 лв, и ако не ми харесат ги хвърлям.

Поздрави

По-скоро въпросът тук е как би стояла роклята на мъж. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта