Трябва ли да има минимална цена на хотелската стая?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Трябва ли да има минимална цена на хотелската стая?

Мнениеот Kremiliya » 17 Яну 2018, 12:37

От министерството на туризма са се активизирали да наложат минимални цени за нощувка в стая на 3,4 и 5 звездни хотели, това е по искане на хотелиерите.
Как ви се струва това изискване, добре ли е да има минимална цена на нощувката, или е по-добре както сега, всеки да предлага за толкова,за колкото прецени? По този начин няма ли да се ограничат промоционалните почивки, примерно от оферти като в Грабо, където за разнни записвания предлагат много изгодни и различни оферти? :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Трябва ли да има минимална цена на хотелската стая?

Мнениеот Elica » 17 Яну 2018, 13:03

Ако предлагат еднакво добри условия няма лошо, но от друга страна, защо ограничават изгодните почивки? Има си нещо мътно, както се казва. :roll:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Трябва ли да има минимална цена на хотелската стая?

Мнениеот Mon_ton » 18 Яну 2018, 10:15

Не съм съгласна и аз, това означава, че ни забраняват и ограничават почивките. Ако сега можеш да си намериш нещо изгодно, след слагането на минимум, може и да се окаже, че стаята е много по-скъпа, отколкото досега. :!: Доста глупаво решение. Хотелите са ориентирани към чужденците,българите не могат да си позволят нощувка по хотелите, може би само някои с добри доходи от столицата. По морето аз винаги нощувам в стаи под наем, а не в хотел, в хотел не съм била никога, дори.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Трябва ли да има минимална цена на хотелската стая?

Мнениеот Съни » 06 Дек 2018, 12:07

Защо да има? Нека има евтини, луксозни - за всекиго по нещо. Така или иначе никой не дава стая под наем за 2 лева. По-важното е наема да отговаря на предлаганите условия.
Съни
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Ное 2018, 10:23


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта