Аркоксия - прием

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Аркоксия - прием

Мнениеот Eli_Ilieva » 29 Яну 2018, 21:06

Здравейте, бихте ли ми казали колко време мога да пия аркоксия, проблем ли е ако удължа приема от 7 на 14 дни, или от 14 на 21
Eli_Ilieva
 
Мнения: 31
Регистриран на: 24 Яну 2018, 23:11

Re: Аркоксия - прием

Мнениеот FramarLekari » 31 Яну 2018, 19:29

Eli_Ilieva написа:Здравейте, бихте ли ми казали колко време мога да пия аркоксия, проблем ли е ако удължа приема от 7 на 14 дни, или от 14 на 21


Здравейте, Eli_Ilieva!

Продължителността на прием на лекарството се определя от лекуващия лекар в зависимост от индивидуалното състояние и проблема, поради който Ви е предписан медикаментът. Не променяйте предписаната Ви терапия като доза или продължителност без консултация с лекуващия лекар.

С уважение,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: Аркоксия - прием

Мнениеот Eli_Ilieva » 31 Яну 2018, 19:36

Съгласна съм, че не трябва да нарушавам предписанията на лекаря, но лекарството ми повлия много добре на възпалението и ми се искаше да знам, че мога да удължа приема с една седмица.
Eli_Ilieva
 
Мнения: 31
Регистриран на: 24 Яну 2018, 23:11

Re: Аркоксия - прием

Мнениеот FramarLekari » 31 Яну 2018, 19:51

Eli_Ilieva написа:Съгласна съм, че не трябва да нарушавам предписанията на лекаря, но лекарството ми повлия много добре на възпалението и ми се искаше да знам, че мога да удължа приема с една седмица.


Да, би могло, по лекарска преценка. Обадете се на лекуващия си лекар, тъй като е запознат със състоянието Ви.

С уважение,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта