прави ли впечатление колко много бездомни кучета има? притеснявате ли се от тях или за тях?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

прави ли впечатление колко много бездомни кучета има? притеснявате ли се от тях или за тях?

Мнениеот katy77 » 31 Яну 2018, 17:04

Здравейте, форумци. отварям тази тема, защото силно впечатление ми прави от известно време насам че бездомните кучета стават все повече? Само на мен ли ми се струва или и вие мислите така? А и последния случай за путбула, който уби дете е потресаващ. животното също бих го причислила към безстопанствените, защото очевидно е гледано в ужасни условия и никой не се е грижил за него :banghead: :rolleyes: :rolleyes:
katy77
 
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Яну 2018, 13:12

Re: прави ли впечатление колко много бездомни кучета има? притеснявате ли се от тях или за тях?

Мнениеот Ванила » 17 Дек 2018, 17:12

Във всеки по-голяма град има проблем с бездомните кучета, факт. Не е въпроса в липсата на пари толкова, колкото в липсата на политика как да се справим с тях, в дългосрочен план.
Страхувам се от някои кучета, които очевидно са агресивни, лаят и гонят. Моя приятелка беше нападната и направо извади късмет, че се размина само с почистване и превързване на рана на крака.
Ванила
 
Мнения: 96
Регистриран на: 25 Ное 2018, 12:35

Re: прави ли впечатление колко много бездомни кучета има? притеснявате ли се от тях или за тях?

Мнениеот Дороти » 02 Апр 2019, 14:27

Има доста бездомни кучета. Притеснявам се и за себе си, и за кучетата. Те не са виновни, че бродят безпризорни. Ние, хората, сме им причинили това. Ако бяха взети мерки за кастрация повсеместно, нямаше да е така. Ама в тази държава животните не са от значение. :sad:
Дороти
 
Мнения: 150
Регистриран на: 25 Окт 2018, 10:10

Re: прави ли впечатление колко много бездомни кучета има? притеснявате ли се от тях или за тях?

Мнениеот maia the bee » 03 Апр 2019, 12:08

Много се страхувам от бездомни кучета, откакто едно за малко не ме нападна. Добре че минаваше един мъж наблизо и го изгони някак.
Обаче, реално погледнато, кучетата също нямат вина. Ако са кастрирани и биват обгрижвани, няма да освирепяват и огладняват. Тоест, няма и да нападат.
maia the bee
 
Мнения: 122
Регистриран на: 02 Ное 2018, 09:47

Re: прави ли впечатление колко много бездомни кучета има? притеснявате ли се от тях или за тях?

Мнениеот IvKolev849 » 03 Апр 2019, 13:23

Според мен, отдавна трябваше да има зоополиция. Това е единствения начин да се накажат хората които си натирват кучетата от една страна, а от друга да се погрижат за вече бездомните кучета.
IvKolev849
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Апр 2019, 13:16


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта