Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот frezia-o » 16 Мар 2018, 17:52

Питам се често докъде може да стигне човешката глупост и простотия. Очевидно до низини, които са бездънни. По-лошото е, че подобни предавания представят хора, които са толкова незначителни, елементарни и тъпи, че дори не трябва да бъдат забелязвани, но се оказва, че се показват и представят като личности. Това е недопустимо и е време да се сложи край на подобни тъпотии.
frezia-o
 
Мнения: 30
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот orck » 16 Мар 2018, 18:04

ще прозвучи грозно, но както "всеки народ си заслужава оправниците", така си заслужава и "Звездите".
Щом тва нещо е популярно и все някой го знае, то ценностната система на феновете му отговаря на ВИП-ския капацитет.
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот cakes » 16 Мар 2018, 18:34

Хора стига де, Нора е супер яка. Като я види човек и му става ясно, че няма да развали режима на тренировка и хранене с въглехудрат и консервати (макарони и майонеза). Би трябвало всички да вземем пример от нея и да се храним по-здравословно.
Най-малкото вижте какви прекрасни здравословни неща показват в предаването на Гала и си представете колко им е трудно на тия хора да се примирят да ядат буклуците от хипермаркетите!
Аватар
cakes
 
Мнения: 33
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:44

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот Malina » 17 Мар 2018, 13:48

Да, мисля, че предаването на ГАЛА е най-ценното нещо в българския ефир и съм съгласна, че горката Нора беше принудена да търпи всякаква майонеза и макарони около нея, което е направо обидно! Все пак, тя е създадена да се храни само с хайвер, трюфели, патешко магре и кордон бльо!
Всички, които сме гледали предаването, ртябва да й пратим по 100 лв за био продукти, с които да се пречисти от майонезата и макароните.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот kalinka-kuku » 01 Апр 2018, 08:55

Нека съм от простолюдието, ноаз много я обичам тая проста хрна. не може винаги да се живее на патешки дроб. :mrgreen: Да ме извинява въпросната госпожица, на която дори не искам да си правя труда да й запомня името.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот sad » 02 Апр 2018, 13:00

Е па баба и на Норка само авокадо с пармезан е рупкала и на масата без хималайска сол не е сядала, вничката как ще маа макарони и майонеза!
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот Локумът » 02 Апр 2018, 13:02

sad написа:Е па баба и на Норка само авокадо с пармезан е рупкала и на масата без хималайска сол не е сядала, вничката как ще маа макарони и майонеза!

Е, тя сигурно и като дете не е яла макарони със захар и сирене! :) Ти представи си,с ега италианската кухня реве от нейните думи!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот Frac » 04 Апр 2018, 12:20

Всяко чудо за три дни :) Поотмина май нейната слава.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот Буба Мара » 04 Апр 2018, 15:41

Ако знаете точно в момента как ми се доядоха макарони с майонеза и хич не ме интересува,че съм от простолюдието :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот vanessa_ » 04 Апр 2018, 20:35

Буба Мара написа:Ако знаете точно в момента как ми се доядоха макарони с майонеза и хич не ме интересува,че съм от простолюдието :+1:

И малко шунка да има, че и някоя краставичка за свежест! На мен тези неща са ми най-любими, възможно най-прости. Тази кифла изобщо не заслужава вниманието ни.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron