Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот Буба Мара » 05 Апр 2018, 15:52

vanessa_ написа:
Буба Мара написа:Ако знаете точно в момента как ми се доядоха макарони с майонеза и хич не ме интересува,че съм от простолюдието :+1:

И малко шунка да има, че и някоя краставичка за свежест! На мен тези неща са ми най-любими, възможно най-прости. Тази кифла изобщо не заслужава вниманието ни.

На мен ми напомни, че отдавна не съм яла от таз простолюдна манджа :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот Frac » 05 Апр 2018, 17:00

Не заслужава, ама колко я говорим тук :) Всъщност има доста добри рецепти за паста. Ние не сме много от тях, но спагети с червен сос и кайма си хапваме вкъщи :) Пък нека :grin: сме от простолюдието
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот cakes » 05 Апр 2018, 17:04

vanessa_ написа:
Буба Мара написа:Ако знаете точно в момента как ми се доядоха макарони с майонеза и хич не ме интересува,че съм от простолюдието :+1:

И малко шунка да има, че и някоя краставичка за свежест! На мен тези неща са ми най-любими, възможно най-прости. Тази кифла изобщо не заслужава вниманието ни.

Ама и вие!!!
Вас ен ви дават по телевизията, нали?! Щом момичето излиза в национален ефир, че и сте я гледали, значи явно заслужава внимание!
Аватар
cakes
 
Мнения: 33
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:44

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот Lollipop » 11 Сеп 2018, 09:55

Аз така и не я гледах, после покрай шума за тая майонеза и макарони й видях мутрата. Смятай колко италианци има, които припадат в момента. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот Буба Мара » 11 Сеп 2018, 14:58

Lollipop написа:Аз така и не я гледах, после покрай шума за тая майонеза и макарони й видях мутрата. Смятай колко италианци има, които припадат в момента. :lol:

Кой знае още какви неща ще "роди" момичето, което отново се завърна в национален ефир като.. президентша :lol:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Сеп 2018, 15:54

Как така като презедентша, няква шега ли има с тая?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот Rali_hr » 12 Сеп 2018, 09:35

Нека да съм от простолюдието. Някои жени като видят 10 пениса да ги преследват и се мислят за велики. такова недоразумение са станали "красивите" жени в България, че няма на къде повече. и богатите мъже са сбъркани да намират тея чудовища за красиви.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот Dipsy » 12 Сеп 2018, 17:11

rabotnata pchela написа:Как така като презедентша, няква шега ли има с тая?

Новият сезон на Вип Брадър, енджойвайте, дами :lol: карали са я с още един тип, за да изнервят културните випове и да става сеир :mrgreen:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот ivan.stoqnov » 13 Сеп 2018, 17:24

Интересно ми стана как темата за макарони и майонеза във вип брадъпр прерастна. Ясно е, че не го гледам и затуй явно не мога да схвана тънката част. :lol: Какво ли съм изтървал? :roll:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта