Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот Andrey » 14 Фев 2018, 10:31

Знаете онзи ден какъв скандал се разяри с Черешката на тортата и изказването на една травеститка, че макароните и майонезата били храна за простолюдието. Явно идиотите са навсякъде, но все пак да ви питам, има ли проблем какво точно се подняся на хората, въпреки че са випове? То пък точно тая е един вип, че никой не я е чувал.
Не беше ли по-правилно от нова телевизия да не излъчат предаването и да измислят по-подходящи партньори за Алфредо?
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот svetlozara » 14 Фев 2018, 11:29

Ям само майонеза и макарони у нас. :) каквато и да е храната, това е кубинска кухня, трябва да си пълня селянка и идиотка, за да се изкажеш по такъв грозен начин. Голяма глупостот страна на нова телевизия, там залагат само на цирка и излагациите.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот vanessa_ » 14 Фев 2018, 13:01

трябва да си много нагъл да кажеш подобно нещо, пожелавам й на тая да стигне до там, че смао макарони да може да си позволи, пача противна!
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот Тъжна Луна » 15 Мар 2018, 15:04

Баа... какво им обръщате Фнимание на тия примадони намазани с пластове грим?! Начи като видя няква такава фльорца ми иде само да си маам макароните с майонеза докато тя ме гледа и си събира лигите в кофичка. :lol: Яд я е, че робува на собствените си предразсъдъци и газ пикае, че няма тази смобода, с която въпросното простолюдие разполага. Ежте си макароните и ич дан ви пука!! :+1:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот kauda » 15 Мар 2018, 15:06

след изказването на въпросната дама, аз рязк оспрях да ям макарони и майонеза. :rolling: :rolling: :rolling:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот Frac » 15 Мар 2018, 15:29

Сякаш трябва да робуваме на чуждото мнение, казала там някаква и масово спират да консумират макарони. Не че аз ги обичам, но пък ги хапвам от време на време. А да се съобразявам с подобни изявления... моля, ай сиктир!
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот Viktor.Ivanov » 15 Мар 2018, 18:20

Слаба работа, дааа...Как можа онова същество да изръси тази глупост?
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот Lisica » 16 Мар 2018, 11:15

Понякога е жалко как някои хора от елита се подиграват с храната или с каквото и да е било. Някаква си там, която дори не знам дали е толкова приятна за секс...да бъде издръжлива.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот Тъжна Луна » 16 Мар 2018, 15:39

Lisica написа:Понякога е жалко как някои хора от елита се подиграват с храната или с каквото и да е било. Някаква си там, която дори не знам дали е толкова приятна за секс...да бъде издръжлива.

Тя пък щото е елит. Не е в това въпроса ами защо ние от протото людие ей на изведнъж се чувстваме засегнати.. не дай боже да сме елит и да сме минАли да апнем от таз поЗорна храна. :lol:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Храна за простолюдието ли са макароните и майонезата?

Мнениеот Jully » 16 Мар 2018, 16:14

Хората не са толкова глупави, за да се откажат от яденето на нещо, щото било от простолюдието. А и аз го намирам за напълно нормално човек да се "обиди", макар че не съм сигурна дали е това думата, по-скоро възмути от подобно държание от някой, който го дават по телевизията.
"звездите" (ако мога така да ги нарека) трябва да се научат да си мерят приказките. Всъщност, това, което повече ме дразни е, че те не подбират от обществен натиск, възмущението към тях не само че не дава резултат, за да се укротят, ами напротив, от телевизиите ги търсят още повече, за да демонстрират повече сеир и скандал.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Следваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта