Мъжете искаме да сме необходими!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Мъжете искаме да сме необходими!

Мнениеот silver933 » 15 Фев 2018, 14:53

Исках да ви напиша една кратка тема, по въпроса защо искаме да сме необходими и защо го казвам.
В наши дни жените искат да правят всичко сами- да сменят гумите на колите, да пускат нова инсталация, да обезкостяват прасе и да станат космонавти. Всичко това е повече от страхотно, но не забравяйте, че мъжете се нуждаят от това да бъдат необходими.
Когато виждаме жена си да върши всичката мъжка работа и да недоволства, че не сме направили нещата така, както тя си ги представя, мачкате желанието да бъдем част от живота ви - защото вие може да правите всичко сами.
Не сте ли се замисляли, защо повечето миски-дриски имат стабилни мъже до себе си? защото умеят да играят жертва.. не това искаме от жените, разбира се. Но искаме да ни оставят шанс и ние да бъдем мъже до тях и ние да наточим ножовете в тая къща!
Как мислите?
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Мъжете искаме да сме необходими!

Мнениеот S_Milenska » 16 Фев 2018, 10:31

Може би си прав, има нещо вярно, че жените изземаме всички функциии, но пък за вас важи онзи виц "След като съм казал, че ще го направя, ще го напарвя, не е нужно да ми напомняш на всеки 6 месеца!'' Затова жените се налага да правим нещата сами.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Мъжете искаме да сме необходими!

Мнениеот Мирослав Комшийски » 09 Мар 2018, 16:04

silver933 написа:Исках да ви напиша една кратка тема, по въпроса защо искаме да сме необходими и защо го казвам.
В наши дни жените искат да правят всичко сами- да сменят гумите на колите, да пускат нова инсталация, да обезкостяват прасе и да станат космонавти. Всичко това е повече от страхотно, но не забравяйте, че мъжете се нуждаят от това да бъдат необходими.
Когато виждаме жена си да върши всичката мъжка работа и да недоволства, че не сме направили нещата така, както тя си ги представя, мачкате желанието да бъдем част от живота ви - защото вие може да правите всичко сами.
Не сте ли се замисляли, защо повечето миски-дриски имат стабилни мъже до себе си? защото умеят да играят жертва.. не това искаме от жените, разбира се. Но искаме да ни оставят шанс и ние да бъдем мъже до тях и ние да наточим ножовете в тая къща!
Как мислите?

Пич, ти скоро не си правил секс, а сексът е здраве, освен виното и ракията :+1: Тва какво се превземаш като Дона Примадона. Кво ти пука за миските, всички връзват, само да си пич а пичовете не хленчат по форумите. Отвори си някоя бира и си го премести в другия крАчол :dogrun:
Ела на батя у креватя
Мирослав Комшийски
 
Мнения: 21
Регистриран на: 09 Мар 2018, 15:57

Re: Мъжете искаме да сме необходими!

Мнениеот cakes » 09 Мар 2018, 17:58

Майка ми винаги е казвала, че работата на жената е да е хубава, за да краси мъжа до себе си.
Всичко останало е негова работа. Да аз мога да се проявя като добра домакиня, но не нося торби, не сменям гуми на колата, и не паля камини - мъжът е мъж, когато те кара да му се възхищаваш, ма все пак трябва да му оставиш пространство да си покаже талантите де..... :mrgreen: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating:
Аватар
cakes
 
Мнения: 33
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:44

Re: Мъжете искаме да сме необходими!

Мнениеот kauda » 11 Мар 2018, 09:43

cakes написа:Майка ми винаги е казвала, че работата на жената е да е хубава, за да краси мъжа до себе си.
Всичко останало е негова работа. Да аз мога да се проявя като добра домакиня, но не нося торби, не сменям гуми на колата, и не паля камини - мъжът е мъж, когато те кара да му се възхищаваш, ма все пак трябва да му оставиш пространство да си покаже талантите де..... :mrgreen: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating:

Абсолютно. Като всеки човек, когато се чувства необходим, той се и доказва, ако бива постоянно потискан и жената демонстрира, че той изобщо не е нужен, естествено, че едно, че ще му стане тъпо, второ, че ще започне да отказва да предлаг помощта си. После пък жената почва едно мрънкане "ти не ми помагаш''
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Мъжете искаме да сме необходими!

Мнениеот cakes » 13 Мар 2018, 13:43

Мама почти винаги е права за тези неща.
Важно е мъжът да се чувства обожествяван. Дори да мога нещо се правя на плесната, за да може той да се изяви. Мъжете трябва да бъдат прикотквани, за да да мили и послушни <3
Аватар
cakes
 
Мнения: 33
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:44

Re: Мъжете искаме да сме необходими!

Мнениеот Мирослав Комшийски » 13 Мар 2018, 14:12

cakes написа:Мама почти винаги е права за тези неща.
Важно е мъжът да се чувства обожествяван. Дори да мога нещо се правя на плесната, за да може той да се изяви. Мъжете трябва да бъдат прикотквани, за да да мили и послушни <3

Дрън дрън :) Най сме необходими у креватя. докато можем да си вършим задълженията там, сичко е точно и ни коткате. после ай към следващия.. меркантилни ку.. са женските. ама не ми пука, кога са ми в креватя. :roll:
Ела на батя у креватя
Мирослав Комшийски
 
Мнения: 21
Регистриран на: 09 Мар 2018, 15:57

Re: Мъжете искаме да сме необходими!

Мнениеот vanusha » 13 Мар 2018, 20:06

не само до мъжа, ами до всеки човек, когато се чувства полезен, повече има стимул да прави разни неща, ако се чувства като леке и ненужен, от къде стимула да промени това, ако е мачкан постоянно?
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Мъжете искаме да сме необходими!

Мнениеот bonbon » 14 Мар 2018, 17:50

Мирослав Комшийски написа:
cakes написа:Мама почти винаги е права за тези неща.
Важно е мъжът да се чувства обожествяван. Дори да мога нещо се правя на плесната, за да може той да се изяви. Мъжете трябва да бъдат прикотквани, за да да мили и послушни <3

Дрън дрън :) Най сме необходими у креватя. докато можем да си вършим задълженията там, сичко е точно и ни коткате. после ай към следващия.. меркантилни ку.. са женските. ама не ми пука, кога са ми в креватя. :roll:


Пълни глупости! Бас ловя, че и сам се усещаш, че не е баш тъй! Само не ми казвай, че не ти е готино когато се направиш на мъж пред някоя мацка и тя почне да ти сваля звезди заради тая работа. И нямам предвид подвизите в леглото :mrgreen: .
bonbon
 
Мнения: 30
Регистриран на: 02 Мар 2018, 17:56

Re: Мъжете искаме да сме необходими!

Мнениеот kalinka-kuku » 15 Мар 2018, 10:11

Някои хора са толкова повърхностсни, че си мислят, че са направили кой знае кво :) Смешници, на нас ако ни трябват само секс играчки, има от къде да си ги купим.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25


Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта