Има ли значение работната обстановка?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Има ли значение работната обстановка?

Мнениеот Malina » 07 Яну 2019, 17:26

Бистра написа:Сигурно е едно от най-важните неща - наравно със заплатата. Добро заплащане и хубави колеги - почти идеалното работно място.

И работата да ти харесва! :mrgreen: Аз съм имала работа, в която получавах добра заплата, но колегите ми бяха ужасни, после смених работата, намерих си призванието и нещата се промениха, дории срешу по-малко пари.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Има ли значение работната обстановка?

Мнениеот Dalia » 10 Яну 2019, 11:34

Естетсвено, че е от значение и не толкова обстановката, колкото хората, с които работиш и прекарваш целия си ден. Предишната ми работа беше свързана с много хора, срещи, всеки със своите си изисквания и нужда от внимание. Тогава си мечтаех да работя в офис сам сама и да не виждам никакви хора, нито да контактувам с тях. Толкова се чувствах емоционално натоварена и изчерпана, че сега още се чудя как съм издържала толкова години на този стрес.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Има ли значение работната обстановка?

Мнениеот Блясък » 14 Яну 2019, 17:30

Аз съм работила хубава работа, но с ужасен колектив и шеф. Издържа се, но трудно.
По-лесно е обратното....
Блясък
 
Мнения: 37
Регистриран на: 07 Яну 2019, 11:52

Re: Има ли значение работната обстановка?

Мнениеот Glow » 31 Яну 2019, 14:52

Винаги съм търсила готин колектив и шефове. Когато хората са свестни, другото не е решаващо. Е, сега ако си притиснат от всякакви обстоятелства, и ти трябват пари, за да преживяваш, сигурно ще приемеш работа с цената на много компромиси. Но аз на този етап държа основно на добрия колектив. Така че, да, важна е работната обстановка.
Glow
 
Мнения: 93
Регистриран на: 20 Дек 2018, 11:09

Re: Има ли значение работната обстановка?

Мнениеот Dust » 13 Мар 2019, 14:37

За кого няма значение? Всеки иска приятна атмосфера и готини колеги. Аз имам щастието да работя с готини хора, така че определено е важно за тонуса, мотивацията и желанието да се ходи на работа.
Dust
 
Мнения: 112
Регистриран на: 13 Ное 2018, 12:17

Re: Има ли значение работната обстановка?

Мнениеот Вив » 23 Май 2019, 10:47

Именно поради това, че работната обстановка е важна, напуснах едната си работа. Не е лесно всеки Божи ден да прекарваш на кофти място.
Вив
 
Мнения: 54
Регистриран на: 14 Яну 2019, 12:23

Re: Има ли значение работната обстановка?

Мнениеот Анелия А » 25 Юни 2019, 09:56

Кой не би искал да работи с приветливи хора, в спокойна обстановка и с модерна техника, която да му позволява да си изпълнява с лекота задълженията? :wink: Но трудно се постига.
Анелия А
 
Мнения: 36
Регистриран на: 13 Мар 2019, 10:35

Re: Има ли значение работната обстановка?

Мнениеот Кери » 08 Юли 2019, 09:36

Разбира се, че има. И в приятна, и в ужасна работна среда съм работила. Едва ли някой мисли, че да работиш с интриганти или досадници, е лесно и води до добри резултати.
Кери
 
Мнения: 81
Регистриран на: 10 Дек 2018, 13:12

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта