Бихте ли наели частен детектив?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Бихте ли наели частен детектив?

Мнениеот Ваня Стойчева » 22 Фев 2018, 11:31

В последно време все повече хора наемат частни детективи, някои, за да следят децата им и какви ги вършат, ако се съмняват, че се случва нещо нередно с тях, други, за да разберат как живеят бившите им парньори по време на развод... и т.н.
Според вас правилно ли е да се използват частни детективи и вие дали бихте наели такъв и за какъв случай бихте го ползвали?
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Бихте ли наели частен детектив?

Мнениеот mix_twix » 22 Фев 2018, 14:42

Ако имам съмнения нещо за здравето на детето ми, защо да не. Има случаи на хора, продали жилищата си, заради някакви издънки на децата им да речем, станали ясно точно чрез детективи.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Бихте ли наели частен детектив?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Фев 2018, 17:37

Странно ми е, но знам ли как бих постъпила, ако имам съмнения за нещо, което само така мога да разреша, защо да не. Но примерно, при един развод и спор за родителски права, използването на детектив, за да се подлее вода на родителя с детето ми е адски грозно! :-|
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли наели частен детектив?

Мнениеот Rali_hr » 23 Фев 2018, 10:36

Не мога да кажа. :roll: Дали бих или не бих наела, ситуации различни и не нзам в каква бих попаднала в този живот, но не смятам работата им за лоша или непочтена, така че бих се възползвала, ако имам нужда.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Бихте ли наели частен детектив?

Мнениеот Тъжна Луна » 28 Фев 2018, 14:37

Ако имам достатъчно финансови средства, с радост бих се възползвала от услугите на детектив. Това би ми спестило (или би ме сдобило) много нерви, време и в същото време работата вероятно ще е по-добре свършена :) представете си вместо да се ровиш в телефона на гаджето, когато евентуално ти попадне, да се мъчиш да разгадаваш пароли и да му влизаш в компютъра, да речем всеки месец ти се изпраща инфото, което по-точно те интересува :) Мноо се :bump: размечтах :)
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Бихте ли наели частен детектив?

Мнениеот Тинка Павлова » 28 Фев 2018, 16:31

Даже го обмислях преди време само да имам повечко пари. Дъщерята все се оплаква, че нямат пари, а пък зетят добра заплата взема. Като й казвам да не харчат толкова, почва да ми се обясява. Нямат деца, не излизат толкова, ама къде отиват парите.
Аватар
Тинка Павлова
 
Мнения: 9
Регистриран на: 28 Фев 2018, 16:20


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта