Насилие в учебни заведения и детски градини

Вашите права, социална политика и законодателство. Никой от нас не е безгласна буква.

Re: Насилие в учебни заведения и детски градини

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Май 2018, 20:59

Frac написа:Болна тема. И моят син като беше по-малък беше по-свит и редовно тормозен - от деца предимно, понякога и от госпожи. Децата се страхууват да си казват, защото госпожите ги заплашват. Аз постоянно разпитвах ей така непринудено в различни игри и ситуации - така постепенно си казваше. МНого обясненния и разговори - както с твоето дете-за да си каже какво е станало, така и с госпожите и родителите на конкретни деца. Поне началтот е такова. Не е лесно, напротив много е депресиращо, но детето трябва да вижда, чува, че може да разчита на родителя си при всякаква ситуация.

Възхищавам се на родителите, които имта смелостта да вземат нещата в собствените си ръце, аз съм много тъпа и все внимавам да не се скрам с някой, да не да тръгне да си отмъщава или нещо такова и все си мълча. Могат да ме мачкат, колкото си искат.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Насилие в учебни заведения и детски градини

Мнениеот Pipilota » 23 Май 2018, 09:19

Пчела, ако сама не защитиш себе си и детето си, няма кой да го направи. Децата ни трябва да знаят, че винаги могат да разчитат на нас и че ще застанем зад гърба им. :!: Иначе какъв пример ще им дадем, ако се страхуваме и не смеем да ги защитим.
Но съм сигурна, че просто не ти се е налагало,и затова не си го правила.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Насилие в учебни заведения и детски градини

Мнениеот Elica » 23 Май 2018, 13:46

Не се подценявайте, всеки родител ще защити детето си, не си мислете, че не е така. Но дано да не ви се налага, когато имаме проблем, имаме и нечовешки сили, за да го решим.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Предишна

Назад към Социални дейности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта