Помощ! Обратният ми шеф ме сваля!

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Помощ! Обратният ми шеф ме сваля!

Мнениеот orck » 23 Фев 2018, 15:25

Какво да ви кажа, странно е да отиваш сутрин на работа и човек които ти е на 50% от ръста да си се подсмихва , да ти прави намеци и да се опитва да те прикотка в кабинета си за щяло и нещяло. А като останете насаме да ти прави комплименти на кило.
Всичко това нямаше да е страшно, ако шефчето не си правеше устата да ме води на задължителни командировки със себе си. Не съм хомофоб, просто съм женен човек...определено хетеро и съм стресиран от случващото се.

Че нямам щения към него вече ви е ясно. Но аз си харесвам работата. Въпорсът е как хем да не си загубя работата, хем да не се стига до мига, в които с него насаме си обясняваме кой кум кой брат.
Не мога да споделя на приятели каква глупост се случва в офиса (въпреки, че колежките забелязват и почват да си шушукат по темата, а колегите направо си ме закачат). На жената ня мога да кажа, щото съм наясно, че ще се завайка и ще ме примоли да не го бия (сякаш цивилизован човек би направил нещо подобно), а супервайзорът е....(познайте кой) шефа.

Моля ви, дайте съвет, че се побърквам, а е петък и целият офис ще ходим да пийнем заедно. В целият офис се включва и този, които ме притеснява.
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Помощ! Обратният ми шеф ме сваля!

Мнениеот Viktor.Ivanov » 23 Фев 2018, 15:27

Нямаш изход, или напускаш или гориш :car:
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Помощ! Обратният ми шеф ме сваля!

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Фев 2018, 15:34

Ти защо си мислиш, че той ще ти скочи, като сте отишли да пиете. Явно като му покажеш какво ти е отношението, той няма да вземе да ти скача. :) Излез от филма, пък ако трябва опитай нещо ново. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Помощ! Обратният ми шеф ме сваля!

Мнениеот pitanka » 23 Фев 2018, 18:29

Внимавай много, че отхвърленият хомосексуалист е по-зле и от отхвърлената жена - хем отмъщава като нея, хем може да приложи мъжката си сила :mrgreen: . Шегата настрана, но не може ли кратко и ясно да му обясниш, че не може да разчита на нищо и по-добре да не си разваляте атмосферата в офиса?
pitanka
 
Мнения: 111
Регистриран на: 19 Юли 2016, 15:40

Re: Помощ! Обратният ми шеф ме сваля!

Мнениеот Malina » 24 Фев 2018, 16:28

трябва да говориш с него, при положение , че си сигурен че си хетеро. Или го уреди с някой обратен приятел, ако имаш :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Помощ! Обратният ми шеф ме сваля!

Мнениеот bigg » 25 Фев 2018, 15:34

Гадно е че всички колеги знаят че шефа те харесва. Ако незнаеха щях да те посъветвам да правиш секс с шефа нищо, че си женен. Сега или напускаш работата или по някакъв начин игнорираш комплиментите на шефа.
Няма нещо страшто в мъжкия секс ако си пасивен. Ако си активен и не харесваш мъже няма, как да ебеш и ще се изложиш. Ако шефа ти е активен си в изгодна позиция но понеже всички знаят е по-добре да игнорираш шефа. Говори с него само за работата и ако ти прави компилемнт се праив че не си го чул.
bigg
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Фев 2018, 15:20

Re: Помощ! Обратният ми шеф ме сваля!

Мнениеот orck » 26 Фев 2018, 09:52

:beamup:
петък мина...
с шефа имахме кратка среща в едно малко коридорче и пред тоалетната на бара.
Разговорът протече в духа "шефе дай ми отпуска, за да заведа любимата (единствена в моя живот и най-боготворена) жена на почивка за осми март"
Почивка няма да има, като се върнах при колегите се оказа че се е преместил по далечко....
всичко беше супер докато тази сутрин не ме посрещна на работа със същото поведение, като преди задушевното изясняване колко съм влюбен в жена си.
Почвам да се чудя дали да не й кажа (поне да не мрънка като ме уволнят).... Вие как мислите, дали е разумно>?
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Помощ! Обратният ми шеф ме сваля!

Мнениеот Rali_hr » 26 Фев 2018, 13:44

Досега е трябвало да си й казал за проблемите с шефа ти, тъп ое да криеш от нея.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Помощ! Обратният ми шеф ме сваля!

Мнениеот orck » 27 Фев 2018, 13:52

Обичам жена си и ако зная, че нещо ще й донесе тревога, се старая да избегна подобен развой.
Моето чудо ще заяви, че ме подкрепя, но тъй като нищо не може да стори, за да ми помогне ще се притесни изключително много.
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Помощ! Обратният ми шеф ме сваля!

Мнениеот frezia-o » 27 Фев 2018, 14:10

Най-добрият начин е да говориш с шефа си и въобще не му мисли. Просто му обясни, че няма как да му мине номера, а ако пострадаш служебно заради това, спокойно му кажи, че ще го съдиш. Що народ ще те подкрепи :smile: Абе недей да си толкоз кротък и деликатен, ами вземи се поядосай и разгневи. :twisted:
frezia-o
 
Мнения: 30
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта