Евтина и надеждна зимна екипировка

Разходка в планината, екипировка за туристи, подготовка и дестинации

Re: Евтина и надеждна зимна екипировка

Мнениеот отчаяна » 10 Яну 2017, 13:07

За човек, който досега не му се е налагало да купува такова нещо, а иска да опита и да се научи да кара ски, ще му е по-трудно да се ориентира от какво точно има нужда и кое е доброто като качество. В магазина може да го консултират, но знае ли човек какво ще му пробутат.
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49

Re: Евтина и надеждна зимна екипировка

Мнениеот mruseva » 31 Окт 2017, 11:35

Да, това с консултирането наистина е така - някой може да ти пробута нещо, което да се окаже не толкова подходящо. Но ако човек инвестира достатъчно време да обиколи, да огледа и изслуша мненията на няколко консултатна, то рано или късно се научава сам да преценява продуктите и да решава кое би било най-добра покупка. За зимна ски екипировка аз следя промоциите (тъй като не обичам да си взимам особено дрехи втора ръка - ски може, но за дрехите не успявам да се навия). В сайта на Спортшоп излизат добри промоции - sportshop.bg, но трябва наистина човек да следи.
mruseva
 
Мнения: 4
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 09:33

Re: Евтина и надеждна зимна екипировка

Мнениеот orck » 22 Фев 2018, 15:16

:grin:
много мразя да слушам консултанти, всеки път през живота си, когато съм имал глупостта да го направя съм си тръгвал от магазина с нещо, което не ми трябва, няма да ми свърши грам работа (или на-кофтито) е заплаха за безопасността на мен и семейството ми.

Зимата на планина се ходи подготвен, не може просто да минете през някоя верига и да си купите "лилаво яке" (както се опита да направи жена ми).
Отделете време преди това, питайте в някой форум какво точно ви трябва и налазете амгазин , които ви предлага качество .... за планина изгодната покупка е качествената покупка.
Снега и чукарите не питат колко струват обувките и какъв цвят е якето....
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Евтина и надеждна зимна екипировка

Мнениеот sad » 22 Фев 2018, 17:22

Ne e sywsem taka.
Аз съм останала с изключително приятни впечатления от специализираните магазини за алпинистка екипировка. Момчетата от стената са склонни и отстъпка да дадат и кадърна консултация да направят...
Освен това в Търново има прекрасно магазинче "Горгона", в което са способни да намерят всичко дошло ми на ума.... и там консултацията беше кадърна, просто е добре когато човек купува нещо да го купи от СПЕЦИАЛИЗИРАН магазин, а не от какъв да е за спортни стоки.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Евтина и надеждна зимна екипировка

Мнениеот Viki Borisova » 05 Апр 2019, 13:39

Втора употреба или в Декатлон!
Viki Borisova
 
Мнения: 94
Регистриран на: 22 Мар 2019, 11:22

Re: Евтина и надеждна зимна екипировка

Мнениеот naturessunshine » 04 Мар 2021, 20:22

Общо взето зимна екипировка се купува през лятото на много по-ниски цена
naturessunshine
 
Мнения: 9
Регистриран на: 04 Мар 2021, 19:36

Re: Евтина и надеждна зимна екипировка

Мнениеот jolibg » 20 Сеп 2021, 18:52

съштото мнение. : )
jolibg
 
Мнения: 2
Регистриран на: 19 Сеп 2021, 18:19

Предишна

Назад към Планинари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта