Евтина и надеждна зимна екипировка

Разходка в планината, екипировка за туристи, подготовка и дестинации

Евтина и надеждна зимна екипировка

Мнениеот Forman » 16 Ное 2011, 13:27

Здравейте, виждам, че във форума има много любители на спорта за това реших да пусна и аз тема. От къде може да се набавиш хубава и надеждна зимна екипировка, но втора ръка. Харесва ми този спорт, но ми идва малко скъпо. Донесох си ски от Германия, там по пазарите можеш да си намериш ски в перфектно състояние на символична цена от 20-50 евро.
Мои познати са ми казвали, че в София има пазар за ски екипировки втора употреба. Някой знае ли нещо по въпроса? Трябват ми автомати, гащеризон и очила! Хайде помагайте, че снега наближава!
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Евтина и надеждна зимна екипировка

Мнениеот Violetta » 17 Ное 2011, 11:12

Опитай по аукционите, но имай предвид, че качествено значи пари, дори и да е втора ръка.
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Евтина и надеждна зимна екипировка

Мнениеот kriskiss2001 » 20 Дек 2011, 16:28

Да, вярно е, екипировката е много важна. аз живея в София сега от 4 години, иначе преди бях в Пловдив. Само един път съм ходил на Витоша на високо, не мога да карам ски..... бих искал, но сам не ми е интересно
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Евтина и надеждна зимна екипировка

Мнениеот Darina » 01 Ное 2012, 15:06

Не винаги "евтина" и "надеждна" вървят ръка за ръка. Примерно импрегрираните облекламогат да бъдат опасни за здравето тъй като съдържат много химикали в състава си, които могат да предизвикат алергии.
Darina
 
Мнения: 14
Регистриран на: 20 Окт 2012, 18:55

Re: Евтина и надеждна зимна екипировка

Мнениеот Anka » 13 Фев 2015, 16:26

Darina написа:Не винаги "евтина" и "надеждна" вървят ръка за ръка. Примерно импрегрираните облекламогат да бъдат опасни за здравето тъй като съдържат много химикали в състава си, които могат да предизвикат алергии.

ти знаеш ли какво означава импрегрираните, че тази дума ме остави в недоумение/ :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Евтина и надеждна зимна екипировка

Мнениеот valiopaf » 19 Фев 2015, 18:05

Никаква дреха не може да те спаси от големия студ, апък и защо въобще да си го причиняваш? :o
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

Re: Евтина и надеждна зимна екипировка

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Фев 2015, 18:44

valiopaf написа:Никаква дреха не може да те спаси от големия студ, апък и защо въобще да си го причиняваш? :o
И аз си мисля, че си е най-добре да бъдеш на хижа, отвън да си вали, а ти по тениска да си пийваш хижарска ракия! :) Пък после остави термо гащите!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Евтина и надеждна зимна екипировка

Мнениеот Mon_ton » 19 Фев 2015, 19:09

rabotnata pchela написа:
valiopaf написа:Никаква дреха не може да те спаси от големия студ, апък и защо въобще да си го причиняваш? :o
И аз си мисля, че си е най-добре да бъдеш на хижа, отвън да си вали, а ти по тениска да си пийваш хижарска ракия! :) Пък после остави термо гащите!

Истинските планинари предпочитат много да се екипират, а ракията не им е на дневен ред :Р
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Евтина и надеждна зимна екипировка

Мнениеот Malina » 19 Фев 2015, 19:58

Имам приятелка, която си купува екипировка 2-ра употреба, но си трябва постоянство и търсене, има много добри попадения :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Евтина и надеждна зимна екипировка

Мнениеот Enjis » 18 Окт 2016, 09:57

Здравейте на всички!
Малко късно се включвам, но вече има доста специализирани магазини за екипировка в България. Цените са прилични и качеството може да се каже, че е задоволително.
В София всяка събота и неделя около стадион Васил Левски има пазар само за ски, обувки, очила, всичко има общо взето.
Дерзайте, че зимата идва :)
Enjis
 
Мнения: 45
Регистриран на: 18 Окт 2016, 08:53

Следваща

Назад към Планинари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта