Мъжът ми ме смята за отблъскваща...

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Мъжът ми ме смята за отблъскваща...

Мнениеот vanessa_ » 04 Апр 2018, 20:25

Как се живее с такъв човек! За толкова години да не се изгради истинска силна връзка и да се обиждате така, много, много жалко! :( Наистина хората с годините се отчуждават, жалко, но се стягай и го разкарай тоя ти заслужаваш да бъдеш щастлива, на 50 не си чак толкова стара, че да нае можеш да си намериш щастието!
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Мъжът ми ме смята за отблъскваща...

Мнениеот Kaya » 05 Апр 2018, 09:34

Трябва да намериш сили в себе си да се промениш, той самия не иска ли да сте заедно, защото ако той иска, би следвало, че с малко усилия от твоя страна, може да се съживи връзката ви. Ако си се запуснала покрай семейния живот... сега може да се покажеш като интересна, красива жена.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Мъжът ми ме смята за отблъскваща...

Мнениеот annamaria » 10 Апр 2018, 15:59

И аз имам това предвид, че би могла да обърнеш стратегията и да положиш усилия да започнеш с промяна първо от себе си.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Мъжът ми ме смята за отблъскваща...

Мнениеот Тъжна Луна » 10 Апр 2018, 16:06

Според мен - тотален игнор на мъжа ти! Ако цял живот си му се отдавала и си тичала подир задника му, време ти е наистина да помислиш и за твоя като не зависиш от неговото одобрение. Предполагам, че е много болезнено, но понякога с прекалената си отдаденост, жертвоготовност и прислужване на благоверния си вкарваме такъв автогол, че.. мамата си трака.
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Мъжът ми ме смята за отблъскваща...

Мнениеот Mona_L » 10 Апр 2018, 16:48

Според мен, най-важното е да чувствате добре в кожата си и да сте щастлива. Това се постига, когато се грижите за себе си. Намерете си работа, за да се чувствате независима. Ако смятате, че изглеждате неугледно и това води до ниско самочувствие - или променете нагласата си или положете усилия, за да изглеждате както бихте искали.
Относно съпруга ви, сигурна съм, че и той не изглежда като 20-годишен. Защо не му кажете и на него какво трябва да подобри в себе си, не само спрямо външния вид, а и спрямо неприятното му и грубо поведение.
В края на краищата, не се налага да търпите нищо, което не искате. Раздялата е трудна, но не е непосилна задача, ако сегашното положение ви огорчава прекалено много. Обмислете добре и този вариант.
Успех! :cheerleaderkid:
Mona_L
 
Мнения: 11
Регистриран на: 28 Фев 2018, 15:42

Re: Мъжът ми ме смята за отблъскваща...

Мнениеот annamaria » 20 Апр 2018, 15:16

Да, обезателно трабва да започнеш с някаква промяна отнякъде. Дали ще промениш прическа, дали ще започнеш работа, трябва да започнеш отнякъде.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Мъжът ми ме смята за отблъскваща...

Мнениеот Локумът » 23 Апр 2018, 12:44

Затова жените не трябва да се оставят без работа, особено, ако мъжете им са гадняри, поне хоби да имат, от което могат да си докарват някакави прилични пари за независимост.
Жена ми също не работи, има си хоби, прави някакви неща, парите, които изкарва си заделя в нейна собствена сметка, в тях прави подаръци, ако прецени за някой, или си ги заделя за черни дни. Знам, че ако ршеим да се разделим, тя ще има възможност да си преживява спокойно с доходите си.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мъжът ми ме смята за отблъскваща...

Мнениеот annamaria » 21 Юни 2018, 15:19

Как си, как вървят отношенията?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта