Никога не ми звъни..

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Никога не ми звъни..

Мнениеот frezia-o » 28 Фев 2018, 15:43

Честно казано ми се струва леко странно. Това изчакване и обмислянето на някаква стратегия. Ако имате нужда един от друг нищо друго няма значение. Да споделяш живота си с някого, означава, че със сигурност вече си наясно с него, но и със самия себе си. Затова ако искаш да бъдеш с този човек не е от голямо значение колко пъти ти се обажда. От значение е обаче дали той иска да бъде с теб. Е на тоя въпрос като отговориш, всичко ще си дойде на мястото. :smile:
frezia-o
 
Мнения: 30
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

Re: Никога не ми звъни..

Мнениеот Mona_L » 28 Фев 2018, 16:03

кажи му от какво имаш нужда, а той ще си промени поведението, ако го е грижа за теб. но може би партньорът ти да си е такъв и тогава коренна промяна няма как да очакваш да се случи.

аз също не обичам празните приказки и ще ми е досадно, ако някой постоянно ми звъни. но няма да си мълча и ще го обсъдя с приятеля си. възможно е да се постигне компромис. :cheerleadersmileygirl:
Mona_L
 
Мнения: 11
Регистриран на: 28 Фев 2018, 15:42

Re: Никога не ми звъни..

Мнениеот Vasilka756 » 28 Фев 2018, 16:29

frezia-o написа:Честно казано ми се струва леко странно. Това изчакване и обмислянето на някаква стратегия. Ако имате нужда един от друг нищо друго няма значение. Да споделяш живота си с някого, означава, че със сигурност вече си наясно с него, но и със самия себе си. Затова ако искаш да бъдеш с този човек не е от голямо значение колко пъти ти се обажда. От значение е обаче дали той иска да бъде с теб. Е на тоя въпрос като отговориш, всичко ще си дойде на мястото. :smile:


Напълно подкрепям това мнение. :+1: Но това важи, когато с партньора имате изградени сериозни отношения, а аз говоря за мъж, с който излизаме от няколко месеца :smile: И не мисля, че говоря за стратегия, а обикновено търпение към другия човек :bouncymulticolor:
Vasilka756
 
Мнения: 15
Регистриран на: 26 Фев 2018, 17:51

Re: Никога не ми звъни..

Мнениеот Staykova » 17 Окт 2018, 12:52

Прилича много на ситуацията, в която съм в момента. Макар че няма много смисъл от постоянно звънене и писане. В крайна сметка нали трябва да има за какво да си говорите като се видите и лично пространство. Кофти е, когато само едната страна е по-активна, но се свиква. Аз веднъж си бях направила експеримент да не звъня, да не пиша, да не търся цял и ден и така в продължение на седмица. Любимото същество само почна да звъни и да пише.
Да не те отчайвам, но също съм била пасивна и не звъняща страна, когато бях в отношения с човек, за който не ми беше особено емоционално и любовно, имах си къде по-важни и интересни неща от това да водя безсмислени разговори от типа на "какво яде днес за обяд". Понякога е въпрос на интерес към човека, друг път си е чисто и просто липса на необходимост от разговори по 5 пъти на ден било то и за 2 минути.

В крайна сметка, това че не ти счупва телефона от звънене, не означава, че не му пука. За мен по-важно е отношението, когато сте очи в очи. Има моменти, в които човек предпочита да е сам и не му се разправя с абсолютно никой.
Знае ли се, може в един момент да изщрака и да почне по-често да те търси.
Staykova
 
Мнения: 9
Регистриран на: 17 Окт 2018, 08:41

Re: Никога не ми звъни..

Мнениеот CinemaFreak » 17 Окт 2018, 13:15

Преди години имаше такава постановка, че да не позвъниш ти първи, да не се набуташ :)
CinemaFreak
 
Мнения: 86
Регистриран на: 26 Фев 2018, 10:34

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта