Помощ!!! Сънувам гаджето на приятелката си!

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Помощ!!! Сънувам гаджето на приятелката си!

Мнениеот martina_91 » 28 Фев 2018, 17:10

От две седмици сънувам гаджето на една от най-добрите ми приятелки. Снощи даже сънувах, че се целуваме. Момчето не ми харесва много и не е секси. Сега се притеснявам, че ще се държа странно като го видя. :cry: :cry: :cry: Спрях да говоря с приятелката си и даже не й пиша, защото постоянно се сещам за гаджето й. Много кофти ситуация. Кажете какво да правя :banghead:
martina_91
 
Мнения: 4
Регистриран на: 28 Фев 2018, 17:01

Re: Помощ!!! Сънувам гаджето на приятелката си!

Мнениеот sad » 28 Фев 2018, 17:32

целенасоченоп се прехласни по някой друг, харесай си обект на обожание и слушай романтична музика, докато го зяпаш...
психиатрите твърдят че това помага да усилиш чувствата към наблюдавания.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Помощ!!! Сънувам гаджето на приятелката си!

Мнениеот Vasilka756 » 28 Фев 2018, 17:34

Чети повече книги :mrgreen:
Vasilka756
 
Мнения: 15
Регистриран на: 26 Фев 2018, 17:51

Re: Помощ!!! Сънувам гаджето на приятелката си!

Мнениеот frezia-o » 28 Фев 2018, 18:07

Ами ако наистина го харесваш и искаш да го целунеш, но реално не си даваш сметка затова?
frezia-o
 
Мнения: 30
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

Re: Помощ!!! Сънувам гаджето на приятелката си!

Мнениеот orck » 28 Фев 2018, 18:44

аз сънувам шефката на жената...и суседката от 4тия етаж....
случвало се е да сънувам учителката си по немски от гимназията.
Случва се човек да го пере хормона - страшно няма, ако не му се изтърве края.
Всяко човешко действие свързано с любов и секс може да бъде контролирано от волята му, докато е буден. Докато не налазиш тоз пич на живо.....(легнало, притиснато и на голо), няма какво да те притеснява. Съвестта ти би трябвало да е чиста...освен ако имаш план за вече намекнатите действия. :twisted:
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Помощ!!! Сънувам гаджето на приятелката си!

Мнениеот Snejna » 08 Мар 2018, 15:42

На всеки се е случвало да сънува някой друг в по-компрометираща поза, така да го кажем. :mrgreen: В крайна сметка на първо място сме животни, така да кажа, всеки има своите нужди и понякога подсъзнателно се впечатляваме от някой и го приемаме по-различно. Но затова сме разумни същества, за да можем да се контролираме на живо. Ако някой не може да контролира чувствата и действията си, има нужда от помощ, не от форум.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Помощ!!! Сънувам гаджето на приятелката си!

Мнениеот kikimoraa » 08 Мар 2018, 19:53

Охоо, аз какви неща съм сънувала, ако си ги слагам на сърцето! Сънувах, че правя секс с много близка моя приятелка, после ми беше неудобно да я гледам чак...
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Помощ!!! Сънувам гаджето на приятелката си!

Мнениеот Lollipop » 28 Авг 2018, 16:23

Изобщо не знам защо се обръща толкова голямо внимание на сънищата, това, че там не можем да конртолираме нищо, не означава, че в живота ще се хвърлим да правим глупости.Ако толкова нямате контрол над желанията си, то имате нужда от някой, който да ви научи как да подреждате приоритетите си.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта