ПОМОЩ! ЧИЧАК ОТ САЛСАТА МЕ ОБАРВА!

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

ПОМОЩ! ЧИЧАК ОТ САЛСАТА МЕ ОБАРВА!

Мнениеот buba_18 » 28 Фев 2018, 17:45

От един месец ходя на салса. Невероятна антистрес терапия е или поне така си мислех.
Тъй като годеникът ми не иска да идва с мен, отидох с две приятелки. Има много мъже на средна възраст, които идват да танцуват и да се забавляват. Те са мили, учтиви. По-голямата част от тях ходят в продължение на много години и е доста приятно да танцувам с тях, защото в салсата мъжът води.
Дотук добре, но последният път един от тях/професор в университета/ си позволи буквално да ме обара при едно от движенията, които правихме. Хвана ме за задника и аз изтръпнах. После ми каза колко добре съм се справяла и ме кани да излезем. Направо полудявам. Не мога да кажа на годеника ми, той ще ме пребие. А и аз нз какво да мисля дали е бил единичен случай или не? Какво да правя? Помогнете ми! Не мога да спя и само сънуваш кошмари с конкретното лице!
buba_18
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Фев 2018, 09:49

Re: ПОМОЩ! ЧИЧАК ОТ САЛСАТА МЕ ОБАРВА!

Мнениеот Frac » 28 Фев 2018, 17:50

Напръскай се с кофти парфюм и хапни чесън преди салсата :)))
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: ПОМОЩ! ЧИЧАК ОТ САЛСАТА МЕ ОБАРВА!

Мнениеот Vasilka756 » 28 Фев 2018, 17:59

Защо не помолиш годеника ти да дойде с теб на танците? Мисля, че въпросния субект веднага ще се отдръпне :beamup:
Vasilka756
 
Мнения: 15
Регистриран на: 26 Фев 2018, 17:51

Re: ПОМОЩ! ЧИЧАК ОТ САЛСАТА МЕ ОБАРВА!

Мнениеот Малката Сладката » 28 Фев 2018, 17:59

Ъъъ, първо на първо, Бубче, ти с къв ъкъл си тръгнала на таз салса? Какво си очаквала там? Литературно четене и обсъждане на въпроса какво ще правиш за вечеря? Ами че това е напълно нормално за латино танците. Повечето се записват, за да си намерят гадже или свалка за една нощ. Възможно е този вече да е минал голяма част от останалите момичета, които ходят на салса. Плюс това трябва да внимаваш колко и къде му се търкаш, щото да не стане после, ама аз само го пипнах, пък той ме хвана.
И още нещо, ако приятелят ти те бие, къв го дървиш още с него? Че и на салса ми тръгнала? Алоооо. Я да си събираш малко ъкъла - пространството между ушите да не е за проветрение.
Малката Сладката
 
Мнения: 31
Регистриран на: 28 Фев 2018, 16:46

Re: ПОМОЩ! ЧИЧАК ОТ САЛСАТА МЕ ОБАРВА!

Мнениеот orck » 28 Фев 2018, 18:00

Като баща и съпруг го заявявам.
Ако жена ли дойде и ми заяви, че някакъв на салсата я е пипнал и с пръст без тя да го е поискала ще ме съдят за лека телесна повреда ..... в по-добрият случай за хулиганство.
Ако някой ден детето ми се прибере и ми каже това....ще ви търся да крием труп.

Госпожице, отбягвайте контакт с този господин, а ако се наложи да имате такъв със сериозен и ясен глас, та и с вирната брадичка, му кажете, че честа изисква по-обрани докосвания от него. Повтори ли се опипването, ако съм на мястото на годеника ви, аз лично бих искал да зная.
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: ПОМОЩ! ЧИЧАК ОТ САЛСАТА МЕ ОБАРВА!

Мнениеот Гълъбина_55 » 28 Фев 2018, 18:01

Направи оплакване към треньора. Ако не предприеме мерки, смени залата.
Аватар
Гълъбина_55
 
Мнения: 85
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:06

Re: ПОМОЩ! ЧИЧАК ОТ САЛСАТА МЕ ОБАРВА!

Мнениеот frezia-o » 28 Фев 2018, 18:05

А ти каза ли на професора какво мислиш? Я опитай, мисля, че ще се получи.
frezia-o
 
Мнения: 30
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

Re: ПОМОЩ! ЧИЧАК ОТ САЛСАТА МЕ ОБАРВА!

Мнениеот Viktor.Ivanov » 28 Фев 2018, 21:16

Че тя салсата разгаря кръвта...
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: ПОМОЩ! ЧИЧАК ОТ САЛСАТА МЕ ОБАРВА!

Мнениеот sad » 01 Мар 2018, 10:00

квато съм патка аз бих спряла по средата на танцуването за да заявя (на висок глас) че ако ръцете му пак се окажат на места неприемливи за отношенията ни ще му ги отрежа....ма аз съм чепата @#@# принципно
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: ПОМОЩ! ЧИЧАК ОТ САЛСАТА МЕ ОБАРВА!

Мнениеот Ninna » 01 Мар 2018, 13:41

ееей, боже, лудите са навсякъде, кажете ми какво прави този мъж на салса? определено не е от любов към танците, според мен той е там с ясната цел да си намери някое наивно момиче, това е! Възмутително!
Ninna
 
Мнения: 7
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:26

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта