Защо!!! Защо никой не ме обича?!

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Защо!!! Защо никой не ме обича?!

Мнениеот Drama_Queen » 01 Мар 2018, 14:54

Понякога съм много щастлива и осъществена като жена, макар и само на 18!!! :scratchheadblue: Но почти всеки месец около онзи период ми идват едни мисли!! Че никой не ме обича!!!?! Всички ме използват за нещо.!. Уж имам много любов в своя живот, канят ме на купони, на срещи.. даже и да закъснявам по половин час (минимум!) винаги ме изчакват. Но сърцето ми остава пусто. много пусто. :darkcloud: Моите приятелки са лицемерни!!! Свалят се с гаджетата ми и им пускат ръце когато мислят, че не ги виждам!!! Отчаяна съм! Толкова фалшиви са хората. Какво да правя?!! :?:
Аватар
Drama_Queen
 
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Мар 2018, 14:21

Re: Защо!!! Защо никой не ме обича?!

Мнениеот sad » 01 Мар 2018, 17:02

(не че ти давам идеи) Но мислила ли си да си сложиш силикон...убедена съм, че ще ти помогне много, да си намериш по-добри приятелки
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Защо!!! Защо никой не ме обича?!

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 02 Мар 2018, 10:14

Веднага мога да те заобичам ;) :bouncymulticolor:
Пенчо Кубадинский
 
Мнения: 109
Регистриран на: 02 Мар 2018, 10:06

Re: Защо!!! Защо никой не ме обича?!

Мнениеот Drama_Queen » 02 Мар 2018, 14:19

sad написа:(не че ти давам идеи) Но мислила ли си да си сложиш силикон...убедена съм, че ще ти помогне много, да си намериш по-добри приятелки

Така е!!! И аз си мислех за същото!!! :cheerleaderkid: Но не съм сигурна към коя клиника да се обърна. има толкова много случаи на злуупотреба и наистина не знам кой ще ми ги направи еднакви и двете гърди.. Замен е наистина важно да изглеждам добре!!! :+1: Благодаря ти за разбирането... а ти търсиш ли си приятелка???? :grouphug:
Аватар
Drama_Queen
 
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Мар 2018, 14:21

Re: Защо!!! Защо никой не ме обича?!

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Мар 2018, 14:53

Скинклиник ли какво е там има такъв сайт, където публикуват постоянно промоции, даже из форума са споменавани неведнъж.
Но дали ще имаш толкова пари, едни гърди са към 3-4000 лева, първо трябва да си намериш някой богат чичко, който да ти финансира гърдите! :cheerleadersmileygirl:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо!!! Защо никой не ме обича?!

Мнениеот cakes » 02 Мар 2018, 15:03

Покрай химена може да си зашиеш и едни ц**и. Но си мисля, че всичките ти проблеми с ония идват от това че ти е много високо нивото и просто няма как да не ти се прехласват по мъжете. Пази си ги ма мацко! :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating:
Аватар
cakes
 
Мнения: 33
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:44

Re: Защо!!! Защо никой не ме обича?!

Мнениеот Chalmers » 02 Мар 2018, 15:41

https://www.youtube.com/watch?v=7GA2mkDxMrQ

Специален поздрав за всички съфорумници и любители :bouncymulticolor: :grin:
Аватар
Chalmers
 
Мнения: 29
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

Re: Защо!!! Защо никой не ме обича?!

Мнениеот Ваня Стойчева » 02 Мар 2018, 15:42

Купи си витамини и мини на здравословна диета, че да ти се оправят малко хормонитеи и изблиците на глупост. :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Защо!!! Защо никой не ме обича?!

Мнениеот Drama_Queen » 07 Мар 2018, 15:05

Пенчо Кубадинский написа:Веднага мога да те заобичам ;) :bouncymulticolor:

:chickencatch: имаш ли фейс????
Аватар
Drama_Queen
 
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Мар 2018, 14:21

Re: Защо!!! Защо никой не ме обича?!

Мнениеот Drama_Queen » 07 Мар 2018, 15:08

rabotnata pchela написа:Скинклиник ли какво е там има такъв сайт, където публикуват постоянно промоции, даже из форума са споменавани неведнъж.
Но дали ще имаш толкова пари, едни гърди са към 3-4000 лева, първо трябва да си намериш някой богат чичко, който да ти финансира гърдите! :cheerleadersmileygirl:

Благодаря!!! Вече бях започнала да си мисля че гадните ми БИВШИ приятелки са ме намерили и тук!!! :oops: Моето сърце плаче??!!!! А толкова много злоба се сипе!!! Гадове!!!
Ивинявай, скъпа.. не съм чела форума толкова много теми има само като си го мисля и главата ме боли!!! :banghead: ще проверя ква е тая клиника. Благодаря!!!
Аватар
Drama_Queen
 
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Мар 2018, 14:21

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта