Тампони за секс?!

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Тампони за секс?!

Мнениеот silver933 » 07 Мар 2018, 11:26

Аз потърсих и се разчетох и пише, че не се усещало нищо различно. Но и за мен е гнусно, няма как да не се изчакат 2-3 дена, а да настояваш значи не си мъж, а си някакво жалко леке, което не уважава грам тая жена. Жалко, че се срещате с такива.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Тампони за секс?!

Мнениеот cakes » 13 Мар 2018, 13:48

Frac написа:И много ми е интересно, пропуска ли? Нека cakes сподели, че ей така ми е любопитно :) И ако може да опише как се изважда после-вероятно доста напоен :lol: И последно мъжа какво усеща - нещо мекичко и различно?

Не въобще. може да се каже, че е по-удобно от нормалните тампони, защото за разлика от тях не усащах наличието на тези.
Ваденето на тези е миничка гимнастика, защото 1вия път бях забравила, че ги нося и се усетих по нощите в една дискотека.
като цяло има малък отвор който служи за захват....другата важна подробност е че кошчето трябва да е мнооого близо
хех
Аватар
cakes
 
Мнения: 33
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:44

Re: Тампони за секс?!

Мнениеот vanusha » 13 Мар 2018, 20:10

споре дмен колко е напоено ще зависи от самата жена, а ко е в първия или втория ден на цикъла, нормално да е повече, но в останалите дни, не вярвам използването или по-скоро изваждането да е проблем.
Мъжът до колкото знам не усеща нищо различно, дунапренчето като се навлажни, разлика няма. мен по-скоро ме притеснява дали няма да се набута много навътре, ако се прави секс..
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Тампони за секс?!

Мнениеот Lisica » 16 Мар 2018, 11:32

На мен ми е много странно това със секса по време на менструация. За мен лично е много гнусно, да не говорим, че и аз измам силна чувствителност и всичко ме дразни, особено през първите дни, не си представям да правя секс. Да не говорим, че шансът от инфекции е огромен.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Тампони за секс?!

Мнениеот Jully » 16 Мар 2018, 15:54

Какво ли не измислят хората, направо жалка картинка, за единия секс. Вярно, че е приятно изживяване, но всеки може да изтърпи 3-4 дена, ако мъжът не може и жената го прави, само заради неговия кеф, жалко за тази жена, че е въвлечена в подобна връзка.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Предишна

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта