Хомосексуалността- нормално или не?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Хомосексуалността- нормално или не?

Мнениеот tweety » 17 Ное 2011, 14:12

Приемате ли за нормална сексуалност влечението към същия пол? Заболяване на психиката или ексцентрична приумица ?
Каква е вашата лична теория за сексуалното влечение към същия пол?
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Хомосексуалността- нормално или не?

Мнениеот зозо » 17 Ное 2011, 14:15

Аз мисля, че трябва да уважаваме различието на хората. Не винаги можем да разберем хората, които не са като нас, но поне можем да не ги съдим. Според мен в днешно време нормалните неща всъщност са "Не"нормални, а ненормалните са просто различни. :)
Аватар
зозо
 
Мнения: 74
Регистриран на: 17 Ное 2011, 11:23

Re: Хомосексуалността- нормално или не?

Мнениеот Forman » 17 Ное 2011, 15:24

Според мен това е в следствие на психологична травма, всеки носи в себе си и мъжкото и женското, но при някой се отключват тези влечение към същия пол. Не мога да се съглася, че е каприз или ексцентрична приумица тъй като това в България ти излиза доста скъпо. Ние българите не сме готови да приемем тези връзки, все още не можем да се отърсим от предразсъдаците си.
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Хомосексуалността- нормално или не?

Мнениеот valiart » 17 Ное 2011, 21:46

За мен няма прблем, всеки да си прави каквото си иска под чаршафите. Дразня се само или по-скоро ме смущава парадиранео с отношенията си. Примерно страстна целувка с език между двама мъже на публично място :!: :roll:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Хомосексуалността- нормално или не?

Мнениеот Golfie » 20 Ное 2011, 13:50

valiart написа:Примерно страстна целувка с език между двама мъже на публично място :!: :roll:

Ами ако е между жени? :twisted:
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Хомосексуалността- нормално или не?

Мнениеот valiart » 20 Ное 2011, 13:51

Golfie написа:
valiart написа:Примерно страстна целувка с език между двама мъже на публично място :!: :roll:

Ами ако е между жени? :twisted:

също...
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Хомосексуалността- нормално или не?

Мнениеот Golfie » 20 Ное 2011, 14:18

valiart написа:
Golfie написа:
valiart написа:Примерно страстна целувка с език между двама мъже на публично място :!: :roll:

Ами ако е между жени? :twisted:

също...

Не знам, аз съм малко на друго мнение...
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Хомосексуалността- нормално или не?

Мнениеот valiart » 20 Ное 2011, 16:09

Примерно страстна целувка с език между двама мъже на публично място :!: :roll:[/quote]
Ами ако е между жени? :twisted:[/quote]
също...[/quote]
Не знам, аз съм малко на друго мнение...[/quote]

Изкажете мнението си. Аз не съм против хомосексуалистите, а от демонстрациите на чувствата им на обществени места. Дали двама мъже или две жени, няма значение, които се мляскат посред бял ден, пред децата ни, ви се струва прилична картинка?! На мен, не :!:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Хомосексуалността- нормално или не?

Мнениеот hera_00 » 05 Дек 2011, 12:06

valiart написа:Изкажете мнението си. Аз не съм против хомосексуалистите, а от демонстрациите на чувствата им на обществени места. Дали двама мъже или две жени, няма значение, които се мляскат посред бял ден, пред децата ни, ви се струва прилична картинка?! На мен, не :!:


Мисля, че цялото ни общество е изключително "задръстено" и не може да възприеме различните. Лично аз смятам, че хората трябва да бъдат свободни да бъдат себе си. Човек се ражда свободен и никой няма право да му отнема тази свобода. Не подкрепям хомосексуалните двойки, но не ги и съдя, защото това е техния начин да бъдат себе си и да бъдат щастливи...А кой сме ние,че да ги ограничаваме и да се опитваме да ги вкараме в някаква глупава норма??
Съветът е форма на носталгия. Даването му е начин да извадиш миналото от отпадъчните води, да го избършеш внимателно, да добоядисаш по-грозните му части и да го възстановиш за повече, отколкото то струва.
Аватар
hera_00
 
Мнения: 61
Регистриран на: 10 Ное 2011, 16:24

Re: Хомосексуалността- нормално или не?

Мнениеот Forman » 05 Дек 2011, 15:09

valiart написа:За мен няма прблем, всеки да си прави каквото си иска под чаршафите. Дразня се само или по-скоро ме смущава парадиранео с отношенията си. Примерно страстна целувка с език между двама мъже на публично място :!: :roll:

Моята гледна точка като мъж напълно препокрива твоето мнение, не може считания за силен пол да изразява по такъв начин чувствата си. Не искам да бъда тесногръд, но кой каквото прави да си го прави у дома.
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Следваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта