Вярвате ли в карта на желанията?

Re: Вярвате ли в карта на желанията?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Мар 2018, 15:46

Шибаняшко е точно толкова, колкото ние му позволим да бъде; :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Вярвате ли в карта на желанията?

Мнениеот Гълъбина_55 » 12 Мар 2018, 18:36

Без да се обиждаш, ама според мен, това си е чиста маркетингова стратегия за наивници... :bouncymulticolor:
Аватар
Гълъбина_55
 
Мнения: 85
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:06

Re: Вярвате ли в карта на желанията?

Мнениеот Frac » 13 Мар 2018, 18:13

Гълъбина_55 написа:Без да се обиждаш, ама според мен, това си е чиста маркетингова стратегия за наивници... :bouncymulticolor:

Дори и наивно да ви се струва, самата идея не изисква финансови средства, е, може би малко - за един картон, ножичка и вашите мечти в снимки. Не виждам да е толкова финансово непосилно. Отделно това е по желание - ако човек вярва в това може да си направи карта, ако не - свободен е да вярва в каквото иска. Не виждам някой да налага някакви твърди убеждения в определена посока.
И не се обиждам, разбира се, всеки има своята гледна точка.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Вярвате ли в карта на желанията?

Мнениеот Kaya » 05 Апр 2018, 09:09

На мен ми е интересно има ли някакви ритуали покрай нея, ти правила ли си и как изглежда? Според мен цялата работа е на психологическо ниво, да си виждаш мечтите, за да не ги забравяш!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Вярвате ли в карта на желанията?

Мнениеот Frac » 05 Апр 2018, 17:07

Не знам на какво ниво е, какви вибрации има и как точно действа, но ми се струва не лоша идея. Защо да не си гледам мечтите и това да ме стимулира всеки ден да правя това, което трябва, за да се осъществят. Всичко останало е бонус :)
Конкретно за ритуали не знам, но знам, че има значение как ще бъдат позиционирани снимките - в центъра се поставя образа на човека и след това по посока на часовниковата странна се нареждат снимките и кратки коментари, ако желаете. И друго, което се сещам - трябва да се поставят вашите желания, а не на ваши близки или някакви общи семейни. Хубаво е да не е на централно място в къщата и далеч от хорски очи.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron