Вярвате ли в карта на желанията?

Вярвате ли в карта на желанията?

Мнениеот Frac » 07 Мар 2018, 18:35

Вярвате ли в карта на желанията? Преди време чух за изработката на подобна карта и реших да си направя. На картон в определен ред се поставят снимки и се вписват най-съкровените ви желания. Поставя се на видно място и се гледа всеки ден. Разбира се си има разните му там изисквания кое как да бъде позиционирано и къде е добре да стои самата карта, но ми е интересно дали вярвате в нещо подобно? Дали има някои, на който да са му се сбъдвали изброените желания? Аз сега си чакам моите :wink:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Вярвате ли в карта на желанията?

Мнениеот Rali_hr » 08 Мар 2018, 10:32

По принцип не вярвам в никакви глупости, а това бих го квалифицирала като нещо такова. :mrgreen: По-скоро може да играе на подсъзнателно ниво и да ни мотивира да вървим към мечтите си, защото всичко зависи от нас, а не от някакви карти, листчета, снимки и писания.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Вярвате ли в карта на желанията?

Мнениеот Тъжна Луна » 08 Мар 2018, 15:01

Желанията не са ми силната страна. Мойто са някаква форма на цели и се оформят в движение. ако си позволя да назова и особено да напиша желанието си това значи да му туря граница, а границите на мойта необятна мисъл са светая светих и "не пип - не бут"
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Вярвате ли в карта на желанията?

Мнениеот Snejna » 08 Мар 2018, 15:28

По-скоро би ме бутнала позитивната нагласа и да не изневеря на обещанията си, когато ги имам черно на бяло, отколкото да се надявам, че по този начин желанията и мечтите ми ще се сбъднат от само себе си.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Вярвате ли в карта на желанията?

Мнениеот Chalmers » 08 Мар 2018, 17:34

Не, не вярвам, но не виждам нищо лошо - ако това те мотивира и действа положително; обаче мисля, че на мен би ми повлияло по-скоро негативно - само ще се взирам и ще си мисля, че никога няма да успея да направя всичко :grin: :lol: Но предполагам, че си е до човека :wink:
Аватар
Chalmers
 
Мнения: 29
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

Re: Вярвате ли в карта на желанията?

Мнениеот Andrey » 08 Мар 2018, 17:38

Не е ли отчайваща тази вяра, да знаеш, че всичко ти е обречено и да не се стремиш да станеш по-добър, щото щял си да бъдеш наказан така или иначе и обречен на успех. Много шибано...
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Вярвате ли в карта на желанията?

Мнениеот Shushka_95 » 08 Мар 2018, 18:04

Това е страхотно! Мечтите трябва да са разположени на видни места, за да можем да си напомняме за тях всеки един ден и да ги сбъдваме. Аз си ги записвам в един отделен тефтер, но това е супер идея. Може ли да ми дадете линк къде да погледна за изработката на такива.
Shushka_95
 
Мнения: 16
Регистриран на: 01 Мар 2018, 17:24

Re: Вярвате ли в карта на желанията?

Мнениеот kikimoraa » 08 Мар 2018, 19:27

За първи път чувам може ли да обясниш по-подробно, звучи ми много интересно, задължително бих пробвала.
Аз вярвам в доста различни неща, не може никой да ми успори, че положителната енергия, кармата и съдбата не съществуват!
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Вярвате ли в карта на желанията?

Мнениеот Kremiliya » 09 Мар 2018, 11:14

Има ли специално място, накоето се поставя и прави ли се нещо с картата?
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Вярвате ли в карта на желанията?

Мнениеот Тъжна Луна » 09 Мар 2018, 15:45

Andrey написа:Не е ли отчайваща тази вяра, да знаеш, че всичко ти е обречено и да не се стремиш да станеш по-добър, щото щял си да бъдеш наказан така или иначе и обречен на успех. Много шибано...

Всичко е шибанярско в тоА живот, Андрейчо
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта