Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот annamaria » 06 Юли 2018, 11:48

Така е. Винаги трябва да си имаме едно наум какви ги вършат бабите и дядовците, когато им оставим децата. Аз знам за случай, в който бабата е давала фъстъци на двегодишното си внуче. А бе загубена работа.
А педиатрите точно това обясняват, че трябва да се внимава с храните, които могат да предизвикат алергии пък недай си боже да има алергия към глутена детето. Не ми се мисли. :cry:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот Mon_ton » 06 Юли 2018, 15:56

Създадох нова тема "съобразяват ли се родителите ви с вашето мнение за гледане на детето" - topic-t16483.html , за да не спамим тук! Там имам много за писане!
А за раждането, моето беше леко и много нормално, разбира се болезнено, но не се притеснявах изобщо.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот Pacienti » 10 Юли 2018, 15:30

Rali_hr написа:Така трябва да е вболниците, тука само се карат на хората! Не ти трявба да имаш досег до болници, в София конкуренцията ли, парите ли, кое ги прави май по-хора и по-добрите специалисти са там.

За съжаление е така, казвам го с цялото си уважение към лекарската професия. Положителното е, че в София вече има болници на световно ниво и като специалисти и като оборудване.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот annamaria » 11 Юли 2018, 10:24

Знаете ли момичета че съвсем случайно попаднах на това че все пак в София имало и дули Естествено има ги в една частна болница и това е разбираемо. Кой иначе ще ти предложи в държавно АГ тази услуга. :smile:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот Pacienti » 16 Юли 2018, 13:33

Знам, че има дули в Свети Лазар. Обаче винаги съм се чудела какво точно върши дулата?
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот Doktoricata » 18 Юли 2018, 16:21

Дулите не са медицинско лице, те са като бибите, които са помагали едно време на родилките в целия процес на бременността. От там идва Бабин ден.
Много са дръпнали в тази болница. Оборудване, специалисти, персонал, всички са на ниво!
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот nefertiti » 19 Юли 2018, 17:26

Pacienti написа:
Rali_hr написа:Така трябва да е вболниците, тука само се карат на хората! Не ти трявба да имаш досег до болници, в София конкуренцията ли, парите ли, кое ги прави май по-хора и по-добрите специалисти са там.

За съжаление е така, казвам го с цялото си уважение към лекарската професия. Положителното е, че в София вече има болници на световно ниво и като специалисти и като оборудване.

Назовавайте ги с имената им болниците и специалистите. Че аз познавам доста стресирани родилки, да им спестим последващи травми! :)
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот Lisandra » 23 Юли 2018, 17:11

Ако става въпрос за София, казват, че д-р Бойко Димитров бил много отговорен към пациентките си лекар. Миналата седмица на детски рожден ден се запознах с майка, която ще ражда четвъртото си дете при него!
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот Doktoricata » 24 Юли 2018, 16:59

Lisandra написа:Ако става въпрос за София, казват, че д-р Бойко Димитров бил много отговорен към пациентките си лекар. Миналата седмица на детски рожден ден се запознах с майка, която ще ражда четвъртото си дете при него!


Браво на жената! Не са много семействата, които се решават на второ, трето, камо ли четвърто! Много ме радват многодетните семейства, при тях вместо да е напрегнато, цари безгрижно веселие!
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот Pacienti » 25 Юли 2018, 11:16

Ох, Докторице, безгрижно веселие за околните. Питаш ли майката как се справя? Аз, със две едва смогвам. Постоянно сме в графици, кой къде... :roll:
Иначе шапка и свалям на жената, четири бременности, не е шега работа!
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта