Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот Rali_hr » 25 Юли 2018, 11:39

Няма по-хубаво от многото деца, ама хората ги е страх да си раждат дечурлига. Искат време, най-вече, мен лично ме спира боледуването от това да имам още 2-3 деца, знаете, че на работа никой не приема лесно отсъствията.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот Pacienti » 25 Юли 2018, 14:26

Коя многодетна майка ходи на работа? С 4 деца поне 8 години си вкъщи. Аз бих стигнала до три деца, като третото съм го замислила в по-напреднала възраст и ако може да е момиче. :) От друга страна инстинкта ми за самосъхранение ми казва "Недей" :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот annamaria » 25 Юли 2018, 15:14

Pacienti какво толкова пазиш, че си казваш ''Недей'' ? :lol: Много е хубаво да имаш повечко деца, стига да имаш възможност да ги гледаш. Някои жени са просто призвани да бъдат майки и ги раждат на конвейер.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот Lisandra » 01 Авг 2018, 16:33

Pacienti написа:Коя многодетна майка ходи на работа? С 4 деца поне 8 години си вкъщи. Аз бих стигнала до три деца, като третото съм го замислила в по-напреднала възраст и ако може да е момиче. :) От друга страна инстинкта ми за самосъхранение ми казва "Недей" :)


Защо така, нали с мъжът ти се разбирате? Няма нищо по-хубаво от къща пълна с детски смях! Давай смело, не го слушай тоя инстинкт. :)
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот Буба Мара » 01 Авг 2018, 16:58

Rali_hr написа:Няма по-хубаво от многото деца, ама хората ги е страх да си раждат дечурлига. Искат време, най-вече, мен лично ме спира боледуването от това да имам още 2-3 деца, знаете, че на работа никой не приема лесно отсъствията.

Е.. то ще е здраво детето, не ги вещай тия неща от сега :roll:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот Буба Мара » 01 Авг 2018, 17:00

Pacienti написа:Коя многодетна майка ходи на работа? С 4 деца поне 8 години си вкъщи. Аз бих стигнала до три деца, като третото съм го замислила в по-напреднала възраст и ако може да е момиче. :) От друга страна инстинкта ми за самосъхранение ми казва "Недей" :)

И аз бях така до съвсем скоро. Но вече годините ми напредват, виждам хора дето в по-късна възраст имат дете.. ами много им е трудно. Въпреки че детето е невероятен сладкиш и аз си преосмислих мечтите за друго дете.. То се изморявам само като го гледам да пищи и да се върти около оста си :lol:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот Lisandra » 01 Авг 2018, 18:03

Аз пък наблюдавам, че в по-зряла възраст раждането подмладява. Вижте я Елена Йончева, роди на петдесет, има по-млад мъж и направо цъфти.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот Pacienti » 02 Авг 2018, 16:00

Едва ли е от детето, цъфтежа ще да е от младока :) Обаче, при нея май беше с ин витро процедура.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот annamaria » 02 Авг 2018, 16:11

Тя може да е родила на 50, но едва ли ще се осмели да има второ. Аз съм за по-ранната възраст на това жените да стават майки. По-лесно се гледа и смятам, че възстановяването е по-бързо. Не мислите ли така?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Травмиращ и ужасен процес ли е раждането?!

Мнениеот Буба Мара » 02 Авг 2018, 17:13

:+1: подкрепам с две ръце. ако имаш кой да ти помага и да те подмладява нещата са в пъти.. а дали някой се решава или не за второ, дали избира да роди на 25 или 35.. това си е негова работа, а и обстоятелствата са важни. Дали да родиш съобразно възрастта си, или да родиш съобразно това дали имаш партньор до себе си.
Pacienti написа:Едва ли е от детето, цъфтежа ще да е от младока :) Обаче, при нея май беше с ин витро процедура.
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron