Билетите от националната лотария: проблем или възможност?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Билетите от националната лотария: проблем или възможност?

Мнениеот Chalmers » 09 Мар 2018, 18:05

Здравейте,

Баща ми от години си купува минимум 3 билетчета на ден. Признавам, че често печели, къде по 5, къде по 50лв. Не му следя финансите, но все си мисля, че харчи повече, отколкото наистина да печели.. аз съм много скептично настроена към тези неща :seeingstars:. Веднъж един приятел ми каза, че големите суми от лотарията са умишлено разпространявани в по-малките села в България, та като видиш по-телевизията, че баба от някое забравено от Бога село е спечелила едни 200 хиляди, да се подлъжеш и ти по-лесно. Започвам сериозно да се притеснявам за него, защото като отида на гости е затрупано с билети - на масата, върху плота, телевизора, по шкафовете, изскачат даже от дивана понякога. Може би ще кажете, че не е кой знае какво, но все пак ми е баща и го мисля. Май е завишил покупките по 5 на ден :snooty: Ще се радвам да чуя мнението ви, пък знам ли, може и да се успокоя... :shrug:
Аватар
Chalmers
 
Мнения: 29
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

Re: Билетите от националната лотария: проблем или възможност?

Мнениеот Shushka_95 » 09 Мар 2018, 18:36

Билетите от националната лотария са чиста глупост. Не знам как хората им се вързват. Майка ми е пристрастена и постоянно търка. И малкото пари, които спечели пак ги дава за да си купува още и ощее. Не вярвам на рекламите по телевизията. Приятелка ми казва, че на нейна приятелка са предлагали да става статист . Сиреч все едно е спечелила милионите! Пълна измама!
Shushka_95
 
Мнения: 16
Регистриран на: 01 Мар 2018, 17:24

Re: Билетите от националната лотария: проблем или възможност?

Мнениеот kauda » 11 Мар 2018, 09:25

Не мога да кажа, реално познавам хора, спечелили от лотарията - поне 100 000. В крайна сметка всеки си решава, както да даваш пари за цигари, така да даваш и за билети. Важното е да успеем да се контролираме по някакъв начин и да не прекаляваме с кофти покупките, които не гарантират печалба.
Истината е, че правят билетите така, че все едно число да ти липсва за голямата печлаба и ти си казваш "ударих 5 от 6 - шансът е голям".
Аз понякога купувам на племенниците ми, понеже обичат да търкат. :mrgreen: Никгоа не са печелили милите деца..
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Билетите от националната лотария: проблем или възможност?

Мнениеот skyfly » 11 Мар 2018, 10:46

Наша съседка спечели 50 000 лева, ами леко й завидяхме! Вярно, че тези пари се изкарват, ама друго е да ги получиш на куп, та да си свършиш някоя работа.
Така че аз от време на време си вземам да търкам, печеля дребни суми, но не е лошо и с тях. :mrgreen:
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Билетите от националната лотария: проблем или възможност?

Мнениеот Mon_ton » 12 Мар 2018, 12:50

Някои хора по сватби, например, карат гостите им, вместо букети да им подаряват билети от лотарията. Това ми се вижда тотална глупост вече, и то даже от един и същи вид, че да се увеличи шанса за печалба :shock:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron