ДИГИТАЛЕН ВИДЕО БЕБЕ МОНИТОР- БЕБЕФОН

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

ДИГИТАЛЕН ВИДЕО БЕБЕ МОНИТОР- БЕБЕФОН

Мнениеот georgi_78 » 17 Ное 2011, 15:52

Моят брат именно с такова нещо си отгледаха детето ;) . Много е удобно, бебето си спи в другата стая, а те само го наблюдават на камерката. :)
Аватар
georgi_78
 
Мнения: 177
Регистриран на: 29 Апр 2011, 08:51

Re: ДИГИТАЛЕН ВИДЕО БЕБЕ МОНИТОР- БЕБЕФОН

Мнениеот tweety » 21 Ное 2011, 13:26

georgi_78 написа:Моят брат именно с такова нещо си отгледаха детето ;) . Много е удобно, бебето си спи в другата стая, а те само го наблюдават на камерката. :)

ооооо това е много скъпо бе! Не е ли по-добре по стария изпитан начин, като го надничаш периодично!?
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: ДИГИТАЛЕН ВИДЕО БЕБЕ МОНИТОР- БЕБЕФОН

Мнениеот bubulina » 20 Дек 2011, 00:07

Това по скоро е за такива хора, които нямат възможност да стоят продължително време при бебето си :roll: , иначе за какво толкова пари ако се ползва веднъж месечно. А и то за да не стоиш при него значи имаш някаква работа или занимание и в крайна сметка работата си ли ще вършиш или бебето на камерата ще гледаш :D
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: ДИГИТАЛЕН ВИДЕО БЕБЕ МОНИТОР- БЕБЕФОН

Мнениеот aninka » 23 Апр 2012, 10:34

Скъпо, скъпо, но честно да ви кажа, ако имаме второ дете някой ден, предпочитам дигиталния видео - бебефон, защото обикновения не върши никаква работа, особено ако живееш в блок. Ами че ние хващахме бебетата на всички комшии и все търчах до спалнята да видя защо плаче, а то нашето си спинка ли спинка :lol: Сменяхме и честотата, но тогава пък хванахме някакви таксита... Точно 2 седмици го използвахме и го прибрах под спалнята, защото само ме шашкаше излишно. А като си го виждам бебо е друго нещо. Естествено, че ще си го гледам и без това, но ако имам работа да върша, а домакинска работа никога не липсва, определено ще ми влезе в употреба ;)
aninka
 
Мнения: 100
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:15

Re: ДИГИТАЛЕН ВИДЕО БЕБЕ МОНИТОР- БЕБЕФОН

Мнениеот silver933 » 18 Ное 2014, 16:44

Този бебефон не е ли на същия принцип,или той няма звук? То дали ще отделяш през 5 мин време да погледнеш бебефона ще отидеш до съседната стая, едно и също му звучи.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: ДИГИТАЛЕН ВИДЕО БЕБЕ МОНИТОР- БЕБЕФОН

Мнениеот Ванила » 30 Яну 2019, 15:22

Сестра ми има такъв и са доволни. С обикновения бебефон само чуваш и се шашкаш при всеки шум. С видео е различно и по-спокойно.
Ванила
 
Мнения: 96
Регистриран на: 25 Ное 2018, 12:35


Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта