Намалено либидо

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Намалено либидо

Мнениеот the princess » 13 Мар 2012, 17:47

Виждам, че тук всеки помага със съвети как да върнем нещо загубено.Ами нека и аз да се опитам да помогна. Тъй като ми се струва малко егоистично и сексистко повечето стимуланти да са за мъжете, поразрових тук таме и открих, че има начин да изстреляме женското либидо, много, много надалеч. Първо можем да използваме билката бабини зъби - тя е една от най-предпочитаната билка, тъй като успешно може да се прилага и при двата пола. Свойствата на тази билка са в повишаването на тестостерона, а при жени с намалено либидо, често се забелязва ниско ниво на този хормон. Отново за повишаване не нивото на тестостерона може да се използва билката дамиана. Билката аспарагус, която също така се използва и като украса на букети, има свойството да тонизира и кръвоснабдява женските полови органи.Едновременно с това, има мощно антиоксидантно действие, благодарение на което подпомага в много по-голяма степен повишението на женското либидо.Ами това е от мен, дано да съм била полезна.
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

Re: Намалено либидо

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Яну 2015, 16:28

Еххххх ;)) Случва се според мен на всички двойки и ние имахме подобни проблеми със съпруга ми. То не беше детето, работата, къщата, прането, този, онзи, накрая не ни оставаше време за нас самите. Започнахме да си организираме от време на време по някой момент лично за нас самите, излизахме на по бира и се натискахме в тоалетните, нещата с времето се оправиха, но наистина трябва да ти се иска да се справиш с проблема и да дадеш всичко от себе си :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Намалено либидо

Мнениеот Тонина90 » 20 Дек 2019, 15:42

Зорът е голям, когато нервите идват в повече. Не си го причинявайте. Има много сериозни курсове за възстановяване на либидото. Примерно, Наталия Кобилкина, въпреки многото подигравки с нея.
Тонина90
 
Мнения: 45
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:42

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта