Намалено либидо

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Намалено либидо

Мнениеот tweety » 17 Ное 2011, 16:10

Здравейте, момичета! Обръщам се към жените от форума като жена към жена! От няколко месеца на сам ми намаля либидото. Нямам никакво желание за секс. Съпругът ми е много търпелив човек, но не знам до кога. Ежедневието ме поглъща и като се прибера у дома деца, домакинстване едно друго и вечер никак не ми е до ласки. Нека ако има други като мен споделят за проблема и да си помогнем взаимно.
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Намалено либидо

Мнениеот Dia » 17 Ное 2011, 16:13

tweety написа:Здравейте, момичета! Обръщам се към жените от форума като жена към жена! От няколко месеца на сам ми намаля либидото. Нямам никакво желание за секс. Съпругът ми е много търпелив човек, но не знам до кога. Ежедневието ме поглъща и като се прибера у дома деца, домакинстване едно друго и вечер никак не ми е до ласки. Нека ако има други като мен споделят за проблема и да си помогнем взаимно.



:lol: :lol: :lol: "намаля либидото", хахах. Или го има, или го няма. Това да не е нивото на р. Дунав :D
Ами, щом си осъзнала, че е от шетане, просто се спри и смени хронологията на събитията - първо мъжът, после мръсните му чорапи ;)
Аватар
Dia
 
Мнения: 47
Регистриран на: 27 Сеп 2011, 09:49

Re: Намалено либидо

Мнениеот tweety » 17 Ное 2011, 16:30

Dia написа:
tweety написа:Здравейте, момичета! Обръщам се към жените от форума като жена към жена! От няколко месеца на сам ми намаля либидото. Нямам никакво желание за секс. Съпругът ми е много търпелив човек, но не знам до кога. Ежедневието ме поглъща и като се прибера у дома деца, домакинстване едно друго и вечер никак не ми е до ласки. Нека ако има други като мен споделят за проблема и да си помогнем взаимно.



:lol: :lol: :lol: "намаля либидото", хахах. Или го има, или го няма. Това да не е нивото на р. Дунав :D
Ами, щом си осъзнала, че е от шетане, просто се спри и смени хронологията на събитията - първо мъжът, после мръсните му чорапи ;)

Изразих се примерно, много ясно, че не е само от шетане. Все пак имаме дете, докато го правехме не бяхме потънали в мръсотия.
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Намалено либидо

Мнениеот cioccolatini » 17 Ное 2011, 17:45

tweety написа:Здравейте, момичета! Обръщам се към жените от форума като жена към жена! От няколко месеца на сам ми намаля либидото. Нямам никакво желание за секс. Съпругът ми е много търпелив човек, но не знам до кога. Ежедневието ме поглъща и като се прибера у дома деца, домакинстване едно друго и вечер никак не ми е до ласки. Нека ако има други като мен споделят за проблема и да си помогнем взаимно.



Пробвай ароматерапия с жен шен и иланг-иланг ;)
Аватар
cioccolatini
 
Мнения: 11
Регистриран на: 07 Окт 2011, 18:06

Re: Намалено либидо

Мнениеот valiart » 18 Ное 2011, 00:21

[quote=]Смени мъжа! Какво значи "намаля либидото" или "не ми е до ласки". Няма такива неща!!! Когато една жена започне да пише такива работи или да търси подобни проблеми, изходът е един - СМЕНЯШ ПАРТНЬОРА![/quote]
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Намалено либидо

Мнениеот hera_00 » 18 Ное 2011, 11:36

Мисля, че щом не изпитваш желание да си със своя съпруг, значи рутината в семейния живот е надделяла. Може би трябва да опитате нещо ново.... :roll: :roll: :roll: :roll:
Съветът е форма на носталгия. Даването му е начин да извадиш миналото от отпадъчните води, да го избършеш внимателно, да добоядисаш по-грозните му части и да го възстановиш за повече, отколкото то струва.
Аватар
hera_00
 
Мнения: 61
Регистриран на: 10 Ное 2011, 16:24

Re: Намалено либидо

Мнениеот зозо » 18 Ное 2011, 11:37

hera_00 написа:Мисля, че щом не изпитваш желание да си със своя съпруг, значи рутината в семейния живот е надделяла. Може би трябва да опитате нещо ново.... :roll: :roll: :roll: :roll:


каквото и да опитват щом химията я няма...няма смисъл!!!!!
Аватар
зозо
 
Мнения: 74
Регистриран на: 17 Ное 2011, 11:23

5 съвета, за да повишите либидото си

Мнениеот hera_00 » 18 Ное 2011, 14:05

1. Намалете алкохола - едно питие е в състояние да елиминира ежедневния стрес, да ви отпусне и да ви предразположи към сексуални занимания. Но когато се прекали с алкохола, ефектът е противоположен.

2. Доверете се на афродизиаците - консумацията на определени стимуланти е позната практика. В наши дни те се обединяват от наименованието афродизиаци и се препоръчват за по-добри сексуални преживявания. Най-препоръчваните в това отношение са аспержите, които са богати на калий, калций, фосфор, както и на витамини А и Е, още стридите, бананите, шоколадът.

3. Забравете за цигарите - един от основните негативни ефекти от тютюнопушенето се свързва с това, че намалява притока на кръв към органите на половата система. Друг негативен ефект от употребата на цигари, отразяващ се върху либидото, се отнася до понижената издръжливост и енергичност на пушачите. Ако пък партньорът е непушач, мирисът на цигари може да го отблъсне.

4. Тренирайте редовно - физическите занимания гарантират притока на достатъчното количество кръв към половите органи, освен това подобряват самочувствието, издръжливостта и здравословното състояние.

5. Свалете излишните килограми - открай време се знае, че наднорменото тегло е враг на удовлетворяващия секс. Освен че повишава самочувствието и уважението към собственото тяло, отслабването гарантира бодрост, издръжливост и желание за сексуална активност.
Съветът е форма на носталгия. Даването му е начин да извадиш миналото от отпадъчните води, да го избършеш внимателно, да добоядисаш по-грозните му части и да го възстановиш за повече, отколкото то струва.
Аватар
hera_00
 
Мнения: 61
Регистриран на: 10 Ное 2011, 16:24

Re: Намалено либидо

Мнениеот tweety » 18 Ное 2011, 14:09

[quote="valiart"][quote=]Смени мъжа! Какво значи "намаля либидото" или "не ми е до ласки". Няма такива неща!!! Когато една жена започне да пише такива работи или да търси подобни проблеми, изходът е един - СМЕНЯШ ПАРТНЬОРА!
Е нужно ли е да се развеждаме заради един секс :( :( ! Мисля да пробвам с идеите на hera_00!
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Намалено либидо

Мнениеот Терминатор » 18 Ное 2011, 19:47

Оооо, момичета..що за мъже имате?! Дайте да се срещнем ;) Ще оправим проблема ;)

Шегата на страна- стреса, на който сме подложени в ежедневието си, изтощава дори и нас. То колата, работата, задълженията към близките- не е леко
Аватар
Терминатор
 
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Ное 2011, 19:10

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron