как да скрия следите от секс

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

как да скрия следите от секс

Мнениеот konanis » 13 Мар 2018, 12:51

Как да скрия смучките на работа?
Работя в фитнес студио с басейн, къде съм треньор, къде масажист и тази сутрин като станах имах нещастието да открия че след вчерашната вечер имам следи от нокти, зъби и въобще цялото въоръжение на една мацка по себе си.
гърба някак ще го скрия...., но рамената и врата няма с какво. не върви да ида на работа с риза и вдигната яка, трябва да съм в спортен екип, а клиентите ми не са балами (няма да ми се зарадват като ме видят надран и насмукан).

Помагайте, не зная какво да правя...дори да откарам цял ден с горнище, трябва да намеря решение за следващите дни, така че да не ме гледа елита на града надран като пубертет!
konanis
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Мар 2018, 12:45

Re: как да скрия следите от секс

Мнениеот Локумът » 13 Мар 2018, 13:07

Освен с грим с друго не се сещам как може така бързо да я прикриеш, може, ако е достатъчна малка да сложиш една лепенка, никой няма да те пита кво ти се е случило, а и винаги може да измислиш някакво оправдание, че си се порязал при бръснене, защото ти се е изплъзнала самобръсначката да речем.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: как да скрия следите от секс

Мнениеот sad » 13 Мар 2018, 13:12

Чета , чета и си мисля че баш бая голяма лепенка ще да ти трябва Конанис.... :beamup:
помисли за дрехи които ще ти крият рамената ...хахахахахах
смучките с грим....само се чудя в басейна като влизаш какво ще стане с грима.....


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: как да скрия следите от секс

Мнениеот Малката Сладката » 13 Мар 2018, 13:39

Значи, Конанис, га яде кифтеета ни рива, сега проблем. Пич, за тез неща ще мислиш предварително, ама тъй както ти гледам писането, вероятно подобни сложни мозъчни функции те затрудняват сериозно. като се държиш като пубер - ще изглеждаш като пубер. Ама можете да пробвате фригидната мисионерска: ти я клатиш, а тя, разкрачена на 90 градуса стои като дърво и гледа часовника, кога ще свърши, че закъснява за фризьор. И после никакво гушкане!
(За къв елит ми говориш, брат???)
Малката Сладката
 
Мнения: 31
Регистриран на: 28 Фев 2018, 16:46

Re: как да скрия следите от секс

Мнениеот Буба Мара » 13 Мар 2018, 14:42

konanis написа:Как да скрия смучките на работа?
Работя в фитнес студио с басейн, къде съм треньор, къде масажист и тази сутрин като станах имах нещастието да открия че след вчерашната вечер имам следи от нокти, зъби и въобще цялото въоръжение на една мацка по себе си.
гърба някак ще го скрия...., но рамената и врата няма с какво. не върви да ида на работа с риза и вдигната яка, трябва да съм в спортен екип, а клиентите ми не са балами (няма да ми се зарадват като ме видят надран и насмукан).

Помагайте, не зная какво да правя...дори да откарам цял ден с горнище, трябва да намеря решение за следващите дни, така че да не ме гледа елита на града надран като пубертет!

То пък, защото на клиентите точно това им е работата да ти се зарадват/или да не ти се зарадват като те видели надран. определено не е естетически издържан вид. Повечето мъже, които познавам пък обичат да ходят в твоя вид, обикновено е един вид престиж за тях да изглеждат "по-вървежни".
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: как да скрия следите от секс

Мнениеот Viktor.Ivanov » 13 Мар 2018, 14:44

Единствено с въздържание :)
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: как да скрия следите от секс

Мнениеот Буба Мара » 13 Мар 2018, 14:49

Viktor.Ivanov написа:Единствено с въздържание :)

А! Никакво въздържание. Както се пее в една песен: "Това е мръсна дума, нека да я тръшне чума"!
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: как да скрия следите от секс

Мнениеот orck » 13 Мар 2018, 14:54

тоя филм съм го режисирал..... :+1:
Ако момичето е с теб сутринта я впрягаш за лична гримьорка...ако ли не, рязко някое магазинче за макиаж ти става лично чистилище, е което (моли се да е млада продавачката) една дама ще ти препоръча твоят цвят мазила и ще ти покажеа тези, които са водоустоичиви.


"Мръсна дума...нека да я тръшне чууума!"
Права е Бубето!
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: как да скрия следите от секс

Мнениеот Милинка » 13 Мар 2018, 18:28

Облечен масажист-докато изчезнат следите. Но, ако продължите, не ви виждам и облечен :mrgreen: Може да излезет в болничен, което пък е доста тъпо :)
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: как да скрия следите от секс

Мнениеот Chalmers » 13 Мар 2018, 18:34

Болничен :lol: че то си е изморително... :lol: :clappingorange:
Аватар
Chalmers
 
Мнения: 29
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron