Посещавали ли сте с половинката си брачен консултант?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Посещавали ли сте с половинката си брачен консултант?

Мнениеот Буба Мара » 13 Мар 2018, 14:30

На мен ми е интересно просто има ли мъже, които биха се съгласили и особено биха инициирали среща със семеен терапевт при наличие на проблеми в семейството. Въпросът ми е провокиран от факта, че познавам 3-4 двойки, които са пред развод и мъжката половина знае на къде отиват нещата, не искат уж да се разделят, а когато половинката им предлага да посетят психолог отговорът е в общи линии нещо от типа: "Ти ако имаш проблеми отиди. Аз съм си наред."
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Посещавали ли сте с половинката си брачен консултант?

Мнениеот Локумът » 13 Мар 2018, 16:19

Аз съм ходил, щото угаждам на всяка глупост на жена ми, постих ги 3-4 пъти и определено си взех някои поуки, но не е моето нещо и не бих продължил редовни посещения. Сега тя ходи на психолог 1 път месечно да му се оплаква. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Посещавали ли сте с половинката си брачен консултант?

Мнениеот vanusha » 13 Мар 2018, 19:55

Мъжете не знам дали биха отишли, за тях проблемите винаги са в жените, което е много грозно и грешно схванащане, все едно, ние само се чудим защо да направим драма, ей така да има забавление в семейството!
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Посещавали ли сте с половинката си брачен консултант?

Мнениеот Тъжна Луна » 14 Мар 2018, 15:28

vanusha написа:Мъжете не знам дали биха отишли, за тях проблемите винаги са в жените, което е много грозно и грешно схванащане, все едно, ние само се чудим защо да направим драма, ей така да има забавление в семейството!

Мъжете са много по-драматични и тънкообидни от нас. Може би нещата, които биха ги обидили очаче са доста по-малко от тези, които нас биха. Аз съм свидетел как един, който уж беше много запознат с жените и изпитваше удоволствие да ги провокира, когато самият той беше провокиран, само дето не се разплака, нададе вой до Бога. Буквално.
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11


Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron