Харесвате ли Димитър Ковачев-Фънки?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Харесвате ли Димитър Ковачев-Фънки?

Мнениеот kalinka-kuku » 15 Мар 2018, 10:09

Просто му личат комплексите в държанието. Опитва се да изпъкне и да се отличи и да покаже, че е нещо стойностно, но не му се получава. Единственото му постижение е, че е успял да докара някои групи в България, но в последно време и това не го прави, ходи да се изявява и излага по реалити предавания. Поне доказва, че всеки противен дебелак, може да го покажат на екран.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Харесвате ли Димитър Ковачев-Фънки?

Мнениеот cakes » 15 Мар 2018, 11:30

Аз пък му се кефя, нищо че е кръгъл. Тва е мъж, които си тежи на мястото и вдруг смисъл. Не е мил, ма поне е искрен, не като някой кифли край него. Мисли нещо- казва го. Поне не лицемерничи!
Аватар
cakes
 
Мнения: 33
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:44

Re: Харесвате ли Димитър Ковачев-Фънки?

Мнениеот kauda » 15 Мар 2018, 16:32

cakes написа:Аз пък му се кефя, нищо че е кръгъл. Тва е мъж, които си тежи на мястото и вдруг смисъл. Не е мил, ма поне е искрен, не като някой кифли край него. Мисли нещо- казва го. Поне не лицемерничи!

Всекимможе да е директен и да е честен, но не е нужно да бъде гнусен и да унижава хората,двете неща са различни. В случаяс песента "КЕКС" можеше да каже, че за него не е интересна песен, не би я слушал, но все пак смята изпълнението на Коцето за еди какво си"
точка. А не да обяснява и да унижава момчето в публиката.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Харесвате ли Димитър Ковачев-Фънки?

Мнениеот buba_18 » 15 Мар 2018, 18:00

Безцеремонно държание във всеки един от сезоните на Капките, както и във Вип Брадър. Ужасна лигня е, тотален комплексар. За мен той не е никаква звезда, а поредната изкуствено създадена знаменитост.
buba_18
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Фев 2018, 09:49

Re: Харесвате ли Димитър Ковачев-Фънки?

Мнениеот Lisica » 16 Мар 2018, 11:17

buba_18 написа:Безцеремонно държание във всеки един от сезоните на Капките, както и във Вип Брадър. Ужасна лигня е, тотален комплексар. За мен той не е никаква звезда, а поредната изкуствено създадена знаменитост.

Много добре го каза, може даима музикални изяви (които не знам колко са добри), може да има някакво си там продуцентско студио ли де да го знам, но да се превърне в личност,която всички познаваме, беше изкуствено създадена, правилно! Още от Мюзик айдъл, където унижава всички момичета страшно много. МНого грозна картинка!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Харесвате ли Димитър Ковачев-Фънки?

Мнениеот Dipsy » 16 Мар 2018, 16:54

Тоя е пълен инфантилен смешник. Да си свири там на китарата и да не се обажда.. ама хранъта плайла борбъта :) Докато го търсят и му плащат ще се налага и да го засичаме из телеканалите.. :razz:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Харесвате ли Димитър Ковачев-Фънки?

Мнениеот Ива Тодорова » 18 Дек 2018, 15:10

Аз го харесвам дотолкова, доколкото е директен и "перде". Не слушам такава музика, но ми харесва че не е част от тълпата.
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: Харесвате ли Димитър Ковачев-Фънки?

Мнениеот Fury » 19 Дек 2018, 16:31

На мен ми е противен. Изглежда ми мърляв, нехигиеничен и като заговори с тоя подигравателен тон. Бърка ми в здравето!
Fury
 
Мнения: 112
Регистриран на: 06 Дек 2018, 15:00

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта