Бихте ли опитали човешко месо, създадено в лаборатория?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Бихте ли опитали човешко месо, създадено в лаборатория?

Мнениеот orck » 16 Мар 2018, 18:06

Всеки вид лабораторно месо, е просто лабораторно. Да, то може да е с човешки ген, и кво от тва?
Никой не е умрял за да се достави.... що да не си гризна!
Въпросът е как реагират веганите на месото, заради което никой не е гътнат????
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Бихте ли опитали човешко месо, създадено в лаборатория?

Мнениеот Frac » 19 Мар 2018, 18:18

orck написа:Всеки вид лабораторно месо, е просто лабораторно. Да, то може да е с човешки ген, и кво от тва?
Никой не е умрял за да се достави.... що да не си гризна!
Въпросът е как реагират веганите на месото, заради което никой не е гътнат????

И на мен ми е любопитно тяхната гледна точка и дали биха си хапнали :)
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Бихте ли опитали човешко месо, създадено в лаборатория?

Мнениеот orck » 19 Мар 2018, 18:31

само си представете, тогава "веганите" може и да се кротнат и ще почнат религиозните и Еко-маниаците.
Като цяло срещу всяко ново нещо някой скача.
Чудно ми е какъв ли е вкуса на човешкото месо, било то и лабораторно? И ще започнат ли да правят друго (може би така ще успеем да сравним и оценим дали вкуса е сходен с оригиналния).

отиваш не ресторант и поръчваш - за мен човешко котрафиле а жената и детето искат телешко. :bump:
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Бихте ли опитали човешко месо, създадено в лаборатория?

Мнениеот Rali_hr » 19 Мар 2018, 19:17

Не знам за веганите, мен по-скоро ме погнусява логиката да ям нещо човешко и какъв е смисъла на потребността от измислянето на такоав месо. Някои учени имам чувството , че по цял ден си клатят краката и се чудят каква простотия да измислят, та да усвоят едни пари!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Бихте ли опитали човешко месо, създадено в лаборатория?

Мнениеот Lollipop » 20 Мар 2018, 10:46

И аз не изпитвам необходимост от подобни вкусови експерименти, предпочитам да си ям я телешко, я свинско. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бихте ли опитали човешко месо, създадено в лаборатория?

Мнениеот Dipsy » 20 Мар 2018, 14:22

Бляк!!! Това е пълен отврат дори и само да си го представя. Какви идеи им идват на хора без работа!
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Бихте ли опитали човешко месо, създадено в лаборатория?

Мнениеот Frac » 23 Мар 2018, 18:23

Е като си помислим, че като малки повечето сме си хапвали от кожичките на пръстите, я някое нокътче, малко кръвчица, не сме чак толкова непитни :grin:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Бихте ли опитали човешко месо, създадено в лаборатория?

Мнениеот Monika_Spasova » 26 Мар 2018, 15:37

Frac написа:Е като си помислим, че като малки повечето сме си хапвали от кожичките на пръстите, я някое нокътче, малко кръвчица, не сме чак толкова непитни :grin:

така е разбира се, то и сега ни се случва, като ни се разкървави някой зъб да речем, но друго е целенасочено да ти го сервират, нали така..
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Бихте ли опитали човешко месо, създадено в лаборатория?

Мнениеот Frac » 04 Апр 2018, 13:24

Monika_Spasova написа:
Frac написа:Е като си помислим, че като малки повечето сме си хапвали от кожичките на пръстите, я някое нокътче, малко кръвчица, не сме чак толкова непитни :grin:

така е разбира се, то и сега ни се случва, като ни се разкървави някой зъб да речем, но друго е целенасочено да ти го сервират, нали така..

Така е :) съзнанието е съвсем в друга посока и емоцията е друга. Надявам се подобни експерименти да са полезни и в помощ на медицината, а не за общо консумиране и търговия. То достатъчно друга изкуствена храна ядем, че и това отгоре.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Бихте ли опитали човешко месо, създадено в лаборатория?

Мнениеот Милинка » 04 Апр 2018, 13:46

Развалиха пилешкото, свинското, предлагат кучешко и магарешко по магазините, та затова са решили да вкарат нещо ново - човешко месо! Кой знае каквво ще му е човешкото - по-скоро химия с името: "човешко месо".
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта