Поръчвате ли хранителни добавки, кремове и други от представители?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Поръчвате ли хранителни добавки, кремове и други от представители?

Мнениеот Jully » 16 Мар 2018, 16:11

Знаете, че има фирми, които не предлагат продуктите си по аптеките, а работят с представители. Напоследък, нашумяла такава фирма е за витамини Forever, както и кремове с алое на същата фирма.
До скоро голям хит, на същия принцип, бяха продуктите на Аквасорс и водораслите им. :roll:
Вие поръчвате ли от подобни представители и доволни ли сте от продуктите? Имам приятелка, която е представител на няколко различни неща - купи tappawear, орифлейм, някаква друга козметика, до скоро продава аквасорс, сега я гледам почнала с тези алое истории.
Нея, като я пита човек, вечно хвали и обянява колко е водолна, направо се чудя тея хора как имат умението така да заблуждават хората, защото според мен не може от всичко да си доволен :darkcloud:
Кажете вашето мнение за подобни продукти и продажбавата през представители, повече доверие ли ви вдъхват или напротив?
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Поръчвате ли хранителни добавки, кремове и други от представители?

Мнениеот Viktoriya11 » 16 Мар 2018, 17:03

Не съм впечатлена. Държа да ги купувам от магазин, от представителите не е нещо, което може да ми гарантира хигиена или отношение.
Viktoriya11
 
Мнения: 49
Регистриран на: 29 Яну 2018, 09:35

Re: Поръчвате ли хранителни добавки, кремове и други от представители?

Мнениеот Malina » 17 Мар 2018, 13:44

Поръчвала съм, но не ми харесва. Когато попиташ за мнение в някоя група, примерно, ти отговоарят и ти пишат само представители, реално мнение не получаваш! И все " ще ви пиша на лично", ами нека да разкажат пред всички, какво лошо има!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Поръчвате ли хранителни добавки, кремове и други от представители?

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Мар 2018, 16:08

Поръчвала съм, тея витамини на форевър - имам ги, зелена енергия на аквасорс - също. Така и стоят. Вече не се занимавам с подобни поръчки, вземала съм главно, да не обидя приятелки. Но и на мен ми е неприятно това с разказването на лично, зарибяването и т.н. направооо се изприщвам!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Поръчвате ли хранителни добавки, кремове и други от представители?

Мнениеот Тъжна Луна » 19 Мар 2018, 14:51

основно от "представители" поръчвам. имам една козметика, където понякога ходя, когато съм на зор, но то е щото обслужването е на ниво и мацките дето работят там са направо професионални козметици, обаче принципно т. нар. мрежов маркетинг не случайно е процъфтяваща практика особено за хора които имат дар слово :roll:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Поръчвате ли хранителни добавки, кремове и други от представители?

Мнениеот kalina_216 » 20 Мар 2018, 15:39

сякаш изплзват заучени фрази, никой не може да ти обядни наистина какво и що.., всичко е с цел продажби и да т еубедят, че грешиш.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта