Колко често е желателно да си правим педикюр?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Колко често е желателно да си правим педикюр?

Мнениеот Low Key » 19 Мар 2018, 10:05

Преди една седмица си направих педикюр, а козметичката ми каза, че всяка самоуважаваща се жена трябва да си прави процедурата веднъж на месец. Вие какво мислите? Необходимо ли е често да си правим педикюр или е по-добре да се грижим за краката си вкъщи? Също така колко пари бихте отделили на месец за процедурата?
Аватар
Low Key
 
Мнения: 9
Регистриран на: 01 Мар 2018, 13:39

Re: Колко често е желателно да си правим педикюр?

Мнениеот Pipilota » 19 Мар 2018, 13:41

Като почнат да ми казват как се уважавам, ако си правя педикюр, маникюр, нося токчета, или пък си рисувам веждите и ми става ясно, че с такъв човек си нямам работа. :mrgreen:
Извинявам се за лирическото отклонение.
Аз си правя педикюр 2 пъти през лятоот, когато ходя боса, през зимата не мисля, че имам нужа и от този разход, и сама мога да си режа ноктите. :grin:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Колко често е желателно да си правим педикюр?

Мнениеот sad » 19 Мар 2018, 18:02

кажи на таз професионалистка, че не разбира нищо!
всяка жена трябва да може да се поддържа сама. Само искат да ти дръпнат парите.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Колко често е желателно да си правим педикюр?

Мнениеот Rali_hr » 19 Мар 2018, 19:37

Аз си правя редовно, защото не мога да си поддържам ноктите, не са особено красиви, има някои момичета, имат такива хубави, прави нокти, е моите не са такива.. :) ходя 6-7 пъти годишно, лятото по-често.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Колко често е желателно да си правим педикюр?

Мнениеот Dipsy » 20 Мар 2018, 14:30

До сега не съм ходила никога. То аз и на маникюр не съм била като се замисля, интересно ми е, но ноктите ми са хубави ( и на ръцете и на краката) и за сега не се налага. Относно краката... още не може да ми свикне главата, че и ноктите там могат да се лакират. Накакси ми е неестествено. ама като ми стане естествено, един път в месеца не ми се струва чак толкова често. само ей таз простотия дето я е родила главата на онази е за в рамка относно коя жена е уважаваща се и коя не.. ама тя простотията не ходела по гората все пак. :lol:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Колко често е желателно да си правим педикюр?

Мнениеот kalina_216 » 20 Мар 2018, 15:06

хубавите нокти нямат нужда от лакиране, стоят добре и естествени, освен ако нямат гъбички, тогава по-скоро се налага да бъдат прикрити.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Колко често е желателно да си правим педикюр?

Мнениеот martina_91 » 20 Мар 2018, 18:04

Винаги ходя да си направя педикюр, след като се върна от морето. Пясъкът и горещината ми съсипват кожата на краката. Иначе през останалото време не виждам голяма нужда от ходене по салони, може и вкъщи.
martina_91
 
Мнения: 4
Регистриран на: 28 Фев 2018, 17:01

Re: Колко често е желателно да си правим педикюр?

Мнениеот Тъжна Луна » 21 Мар 2018, 14:31

kalina_216 написа:хубавите нокти нямат нужда от лакиране, стоят добре и естествени, освен ако нямат гъбички, тогава по-скоро се налага да бъдат прикрити.

.. по-скоро лекувани. Колкото и да ги криеш е някаква гадост която си иска мъчене да се справиш с нея вместо да я замиташ под килима :???:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Колко често е желателно да си правим педикюр?

Мнениеот Blue_sky » 21 Мар 2018, 18:11

Сега да си призная, никога не съм си правила педикюр, ама се уважавам... много се уважавам :grin: Но не мисля, че е необходимо да се полагат толкова грижи за един педикюр. Особено през зимата, когато краката ни са покрити с какво ли не - чорапи, обувки, сняг
Аватар
Blue_sky
 
Мнения: 51
Регистриран на: 21 Мар 2018, 17:51

Re: Колко често е желателно да си правим педикюр?

Мнениеот buba_18 » 22 Мар 2018, 09:31

Не обичам да си лакирам ноктите пък камо ли да си правя педикюр. Но гледам лятото, когато съм с чехли да си правя за 2- 3 месеца. Винагти избирам червен цвят, защото ми е по-неутрален. Но през другите сезони не полагам особени грижи за краката ми, освен да ги мия разбира се.
buba_18
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Фев 2018, 09:49

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron