Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот Локумът » 22 Мар 2018, 11:28

Провокиран от темата на противоположния пол в женския форум, реших, че и ние може да поплюем малко жените и да обясним КОИ са най-дразнещите видове.
Е, те, типично по женски, имат някакъв дълъг интересен списък, с обяснявания за видовете мъже (все едно сме няква порода кучета).
Но предлагам ние да се мятаме в дълбокото и да си кажем, от личен опит и от гледане от страни, КОИ СА НАЙ-ДРАЗНЕЩИТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА НЕЖНИЯ ПОЛ???
:drinkingcheers: :drinkingcheers: :drinkingcheers:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот pokerami » 22 Мар 2018, 13:16

Всички са дразнещи интригатни и злобни егоистстки
pokerami
 
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Авг 2016, 15:27

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот Стоян Петров » 22 Мар 2018, 14:25

Аз жените си ги обичам. И изобщо не ме дразнят :)
Стоян Петров
 
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Мар 2018, 15:14

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот kalinka-kuku » 22 Мар 2018, 14:57

pokerami написа:Всички са дразнещи интригатни и злобни егоистстки

Това кога го осъзна, преди, или след като стана гей? :roll:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот Lisica » 23 Мар 2018, 14:52

Макар че съм жена и не мога да дам отношение от гледна аточка на мъжете, мен ме дразнят тези, които са все едно принцеси и не могат едно нещо да направят сами. Една жена трябва да може да си върти къщата.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот Тъжна Луна » 23 Мар 2018, 15:40

Lisica написа:Макар че съм жена и не мога да дам отношение от гледна аточка на мъжете, мен ме дразнят тези, които са все едно принцеси и не могат едно нещо да направят сами. Една жена трябва да може да си върти къщата.

Може би те дразнят, защото си еманципирана жена която вярва в силите си. обаче днешните маже в днешния им вид предпочитат именно куклите с нацупени устнички друго да им въртят. Нас тва може и да ни дразни, но като резултат ние не сме толкова вървежни колкото те и тук се появява женската завист и злоба.. за безграничната говоря :roll:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот Lisica » 23 Мар 2018, 15:42

Тъжна Луна написа:
Lisica написа:Макар че съм жена и не мога да дам отношение от гледна аточка на мъжете, мен ме дразнят тези, които са все едно принцеси и не могат едно нещо да направят сами. Една жена трябва да може да си върти къщата.

Може би те дразнят, защото си еманципирана жена която вярва в силите си. обаче днешните маже в днешния им вид предпочитат именно куклите с нацупени устнички друго да им въртят. Нас тва може и да ни дразни, но като резултат ние не сме толкова вървежни колкото те и тук се появява женската завист и злоба.. за безграничната говоря :roll:

Може би си права! Всъщност си права. Колкото по-безпомощна изглежда, по-накипрена, с нацупените устнички, с екстеншъните и походка на котка, толкова по-желана е, но малко правят семейство с такива, които са и трайни, защото то за сватбата, лесно се дават.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот Буба Мара » 23 Мар 2018, 15:46

Мен ме дразнят мъже, които предпочитат дразнещи жени :) Знам, че темата не е това, но това мрънкане и от двете страни нещо не ми е много на сърце. Почвам да се отчайвам има ли щастие в този живот :cool:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот sad » 23 Мар 2018, 16:26

Всички СССССъСССССкащи змии, които не могат да се нарадват на чуждото нещастие.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот rali06 » 26 Мар 2018, 15:05

Хайде да си признаем такива змийчета сме всички, че лошо ми става като знам колко лоши можем да бъдем.
А иначе офисните злобарки са най-дразнещи.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта