Без подаръци за учителите във Варна, подкрепяте ли?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Без подаръци за учителите във Варна, подкрепяте ли?

Мнениеот Pipilota » 24 Апр 2018, 10:07

Как така ще подарят на госпожата ВЪДИЦА, сериозно ли Буба Мара?!? :lol: :lol: :lol: :lol:
Понякога се учудвам, как може хората да са такива идиоти, че да купуват какви ли не глупости, само и само да се подмажат по някакъв начин!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Без подаръци за учителите във Варна, подкрепяте ли?

Мнениеот Буба Мара » 24 Апр 2018, 14:49

Pipilota написа:Как така ще подарят на госпожата ВЪДИЦА, сериозно ли Буба Мара?!? :lol: :lol: :lol: :lol:
Понякога се учудвам, как може хората да са такива идиоти, че да купуват какви ли не глупости, само и само да се подмажат по някакъв начин!

Съвсем сериозно. Родителската глупост граници няма. Такива изпълнения имаше и в детската градина. Лично аз отказах да дам пари едно щото цяла година никой от двете учителки не пожела да вземе отношение, че дъщеря ми беше тормозена от останалите деца, то не беше измиване на ръце, то не беше "за мен всички деца са равни и не ги деля". Другата причина беше, че родителската агитка избра да се подмаже на тази учителка от занималнята, която беше забавна и чаровна, но децата си идваха вечер с ненаписани домашни. А учителката, която действително ги учеше - на нея книга за 20 лева. И аз нали съм си малко инат човек.. :???:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Без подаръци за учителите във Варна, подкрепяте ли?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Апр 2018, 16:25

Да бе, еднакви са им всички деца, така си личиии и точно тея, които родителите им се подмазват от метри, децата им са най-обичани и най-предпочитани.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Без подаръци за учителите във Варна, подкрепяте ли?

Мнениеот sad » 24 Апр 2018, 17:17

дори човек да е свестен и да опитва да изолира подобни .....предпочитания, пак подсъзнателно е по-склонен да е куул с келешите на мазните родители.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Без подаръци за учителите във Варна, подкрепяте ли?

Мнениеот silver933 » 25 Апр 2018, 09:19

sad написа:дори човек да е свестен и да опитва да изолира подобни .....предпочитания, пак подсъзнателно е по-склонен да е куул с келешите на мазните родители.

То е ясно, че предпочитания ще има, ама чак пък толкова, на тях им се прощават много неща, а на останалите им се сече с брадвата самочувствието.
Много е кофти това, даже учителите не могат да си изберат любимец по заслуги на детето, родителите в наши дни играят твърде голяма роля, което изобщо не е нормално.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron