Ейвън и Орифлейм - харесвате ли ги?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Ейвън и Орифлейм - харесвате ли ги?

Мнениеот Golfie » 20 Ное 2011, 13:32

Купувате ли си от техните продукти? На какво мнение сте за качеството им?
Интересно, някога получавали ли сте касова бележка от дистрибутор? Или пък, имали ли сте достъп до сертификат?
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Ейвън и Орифлейм - харесвате ли ги?

Мнениеот valiart » 20 Ное 2011, 13:59

Аз съм за Ейвън - представител съм ;) Точно касови бележки не се дават. На клиента се предоставя документ, удостоверяваш покупката, с който има въможност в рамките на 3 месеца след поръчката да върне продукта в случай че не е доволен. Супер са!:)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Ейвън и Орифлейм - харесвате ли ги?

Мнениеот Golfie » 20 Ное 2011, 14:27

valiart написа:Аз съм за Ейвън - представител съм ;) Точно касови бележки не се дават. На клиента се предоставя документ, удостоверяваш покупката, с който има въможност в рамките на 3 месеца след поръчката да върне продукта в случай че не е доволен. Супер са!:)


Е да де, ама този документ важи ли пред НАП? Май не...
И аз съм си купувала, но в един момент дистрибуторка ме издразни и спрях.
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Ейвън и Орифлейм - харесвате ли ги?

Мнениеот valiart » 20 Ное 2011, 14:34

Спокойно! Няма сива икономика тук. За всяко нещо си има фактура. При всички положения няма скрито-покрито, ако това ви притеснява;)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Ейвън и Орифлейм - харесвате ли ги?

Мнениеот Golfie » 20 Ное 2011, 14:45

valiart написа:Спокойно! Няма сива икономика тук. За всяко нещо си има фактура. При всички положения няма скрито-покрито, ако това ви притеснява;)


Не ме, но никога не съм получавала фактура, което е странно.
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Ейвън и Орифлейм - харесвате ли ги?

Мнениеот valiart » 20 Ное 2011, 16:03

Golfie написа:
valiart написа:Спокойно! Няма сива икономика тук. За всяко нещо си има фактура. При всички положения няма скрито-покрито, ако това ви притеснява;)


Не ме, но никога не съм получавала фактура, което е странно.


фактурите са си за преставителите. Вие получавате това
Прикачени файлове
avon.JPG
avon.JPG (49.77 KiB) Прегледано 1476 пъти
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Ейвън и Орифлейм - харесвате ли ги?

Мнениеот radowen » 21 Ное 2011, 12:27

Ползвала съм различни продукти и от двете марки. Определено бялата козметика на Орифлейм ми допада повече! А често ползвам лосионите и кремовете за тяло на Ейвън харесват ми!
Парфюмите им също не са лоши и на достъпни цени - ползвала съм и ми харесват "Джордани Голд" и "Дивайн" на Орифлейм и "Малка черна рокля" и "Перли"-те на Ейвън!
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Re: Ейвън и Орифлейм - харесвате ли ги?

Мнениеот сиско » 21 Ное 2011, 19:45

аз ползвам продукти и на Ейвън и на Орифлейм, доволна съм и от двете марки, но на Ейвън са по-изгодни
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Ейвън и Орифлейм - харесвате ли ги?

Мнениеот valiart » 21 Ное 2011, 22:58

radowen написа:Ползвала съм различни продукти и от двете марки. Определено бялата козметика на Орифлейм ми допада повече! А често ползвам лосионите и кремовете за тяло на Ейвън харесват ми!
Парфюмите им също не са лоши и на достъпни цени - ползвала съм и ми харесват "Джордани Голд" и "Дивайн" на Орифлейм и "Малка черна рокля" и "Перли"-те на Ейвън!


На Ейвън и на мен това са ми любимите аромати!:)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Ейвън и Орифлейм - харесвате ли ги?

Мнениеот radowen » 22 Ное 2011, 10:32

valiart написа:
radowen написа:Ползвала съм различни продукти и от двете марки. Определено бялата козметика на Орифлейм ми допада повече! А често ползвам лосионите и кремовете за тяло на Ейвън харесват ми!
Парфюмите им също не са лоши и на достъпни цени - ползвала съм и ми харесват "Джордани Голд" и "Дивайн" на Орифлейм и "Малка черна рокля" и "Перли"-те на Ейвън!


На Ейвън и на мен това са ми любимите аромати!:)

:D Да, наистина са хубави! Особено, ако ползваш едновременно лосион за тяло "Малка черна рокля" и парфюма, т.е. ако можеш да си ги позволиш :) Сега се появи и White вариант на парфюма, който също не е лош!
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron