вибраторът замества мъжа

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: вибраторът замества мъжа

Мнениеот Monika_Spasova » 29 Мар 2018, 10:02

Вие явно не сте изпитвали удоволствията на пълноценната връзка, след като принизявате мъжа само до вибратор. На вас как ще ви се стори, ако някой мъж каже, че ще си замени със секс кукла и ще е напълно удовлетворен от това, защото му стига? :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: вибраторът замества мъжа

Мнениеот Буба Мара » 29 Мар 2018, 15:41

Monika_Spasova написа:Вие явно не сте изпитвали удоволствията на пълноценната връзка, след като принизявате мъжа само до вибратор. На вас как ще ви се стори, ако някой мъж каже, че ще си замени със секс кукла и ще е напълно удовлетворен от това, защото му стига? :)

Тъй като във форума жените преобладаваме над мъжете, според мен ще издирим тая гад и публично ще я линчуваме заради приказките :lol: Смее ли мъж да се обади :cool:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: вибраторът замества мъжа

Мнениеот skyfly » 29 Мар 2018, 16:01

Буба Мара написа:
Monika_Spasova написа:Вие явно не сте изпитвали удоволствията на пълноценната връзка, след като принизявате мъжа само до вибратор. На вас как ще ви се стори, ако някой мъж каже, че ще си замени със секс кукла и ще е напълно удовлетворен от това, защото му стига? :)

Тъй като във форума жените преобладаваме над мъжете, според мен ще издирим тая гад и публично ще я линчуваме заради приказките :lol: Смее ли мъж да се обади :cool:

:rolling: :rolling: :rolling: Ами да, то не можем да си намерм мъж тук!
Но аз да си кажа, като препатила, бях за година разделена с мъжа ми, заради някакви причини, които не ми се обсъждат в момента. За тази година аз също се сдобих със секс играчка, но не е като да си имаш мъж, радвам се, че си дадохме нов шанс и че се събрахме! Все пак не мога да кажа, че вибраторът не ми е донесъл удоволствие, но определено предпочитам мъжа си пред уреда.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: вибраторът замества мъжа

Мнениеот Lady M » 25 Юни 2019, 09:02

Абсурд просто. Не е възможно. Все пак сме хора, имаме нужда и от ласки, и ог гушкане :wink:
Lady M
 
Мнения: 67
Регистриран на: 08 Фев 2019, 12:23

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта