вибраторът замества мъжа

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

вибраторът замества мъжа

Мнениеот Грешната Мадона » 26 Мар 2018, 17:39

Не зная защо го пиша, най-вероятно за да си почеша егото, но зная, че все накъде трябва да го каза а пред мама и детето не мога.
След 7 години брачни отношения с един импотентен лигльо и бърз развод се оказах сама, в жилището на майка ми с 6 годишната ми дъщеря. Обичам семейството и детето си и реших да не търся заместител на бащата. И без това съм свикнала да съм сексуално незадоволена, а детето е в добри отношения с бившия -нямаше смисъл да го разстройвам.

На скоро (за 8ми март)приятелка ми подари ваучер (представете си само) за секс магазин. В началото ми стана неудобно, после й се скарах, но накрая склоних и отидох да разгледам. Магазинчето е на една от мъничките пресечки на Витошка, момичетата там се оказаха адски мили и ми (колко е шантаво) препоръчаха виобратор.
Взимайки рпедвид колко беше скъп ваучера реших, че е добре да го оползотворя.
Така се оказва че от седмица си имам нова "играчка", за първи път откакто имам дете съм сексуално задоволена. Нямате представа колко различен е света.
Чудя се само две неща - защо не се сетих по-рано; и кому са нужни мъже, като го има това!?
Грешната Мадона
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Мар 2018, 17:31

Re: вибраторът замества мъжа

Мнениеот IvetooX » 26 Мар 2018, 21:35

Да де, ама вибраторът няма как да ти ремонтира чешмата. Обаче, много мъже също не могат, което говори само в полза на вибраторите :)
IvetooX
 
Мнения: 57
Регистриран на: 11 Фев 2018, 17:30

Re: вибраторът замества мъжа

Мнениеот kalinka-kuku » 27 Мар 2018, 09:50

Мъж ти трябва, за да можеш в момента да обясняваш няколко пъти в мнението си, че имаш дъщеря. ;) отделно за морална подкрепа. Това, че си попаднала на кофти човек, или човека не е кофти - просто не се е получило между вас, не означава, че трябва да си самотна. Все пак отношенията не са само секс - има подкрепа, приятелство, любов. Не виждам вибратора как ще те подкрепи, ако се разболееш и повръщаш цял ден, а някой трябва да заведе детето на градина да речем, или как ще ти помогне вибратора, ако загубиш работата си... :roll: Е, ще ти помогне, поне да се забавляваш малко...
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: вибраторът замества мъжа

Мнениеот Malina » 27 Мар 2018, 14:38

Все пак бих предпочела мъж, пред вибратор. както е казала marsu, мъжът не е само секс играчка, той има и много други "функции" и по-голямо значение, не е само уред за удоволствие ито чрез секс.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: вибраторът замества мъжа

Мнениеот orck » 27 Мар 2018, 16:58

мечтата на всеки мъж е жена, която си има вибратор!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Как въобще ви скимна, че щом вашият бивш мъж не е бил достатъчно ефективен всички сме като него?!
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: вибраторът замества мъжа

Мнениеот kauda » 27 Мар 2018, 21:50

orck написа:мечтата на всеки мъж е жена, която си има вибратор!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Как въобще ви скимна, че щом вашият бивш мъж не е бил достатъчно ефективен всички сме като него?!

Добър въпрос! Приравняването на мъжа до вибратор говори много защо една връзка не е била успешна! Вярно, че сексът е много важен за връзката, но да е причина за раздяла, вижда ми се преувеличено. :roll:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: вибраторът замества мъжа

Мнениеот Jully » 28 Мар 2018, 09:41

И аз не мога да го приема, с мъжът ми имаме по-различна връзка, не само сексуална. :roll: Чак като наистина да го замени и за какво са ни мъже, това е един цял човек. Виж, може чисто физически да е по-приятно изживяване, особено, ако до преди това не си имала пълноценна сексуална връзка, но да заменя мъжа си с някакво уредче - не бих. :mrgreen:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: вибраторът замества мъжа

Мнениеот sad » 28 Мар 2018, 10:58

с еманципацията, в която жената може да отпушва мивки сама и да не я е срам, и сексуалната революция, която осигурява достъп до вибратори стигнахме до момента жената да възприема мъжа само като домашен техник и Е*ач. Честито - човешкото умря, да живей консуматорското общество!
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: вибраторът замества мъжа

Мнениеот Тъжна Луна » 28 Мар 2018, 13:14

Значи колкото и да е сърбала една жена попарата на някого, ще продължи да го прави докато смята, че мъжете са чисто и просто ходещи вибратори/чурки. Само дето до днес колкото и да ги усъвършенстват тия машинка не могат да ги докарат :P Знам само че после много мъже имат комплекси по въпроса и смятат че не са нужни и става една... не е за разправяне :D Според мен освен за чесане на его, таз тема може да послужи на авторката вместо да пробва вибратори да вземе да пробва и повече мъже, па тогава ще приказваме :mrgreen:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: вибраторът замества мъжа

Мнениеот vanessa_ » 28 Мар 2018, 14:05

На мен също ми е обидно, мъжете не са само онзи орган за удоволствие. Нали има и отношения, с вибратор кой си говори? Пък какво удоволствие носят не мога да кажа - нямам, не съм пробвала.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron