Информация и пътувания

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Информация и пътувания

Мнениеот sad » 28 Мар 2018, 14:10

Слушам си днес новините и националната агенция за бла-бла-бла съобщават, че има 3% ръст на пътуванията за последния месец.
И защото българинът много пътува предлагам да споделим опит и планове за пътуване. Да се подготвяме заедно за път (какво и как можем да вземем в самолета, с децата , кучето и мъжа) и къде ще ходим.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Информация и пътувания

Мнениеот vanessa_ » 28 Мар 2018, 14:16

Много хитро, наистина! Нямам опит с пътуването със самолети, но би ми било полезно как се пътува с деца и кое е важното винаги да имаме в себе си!
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Информация и пътувания

Мнениеот Stark » 28 Мар 2018, 16:23

Ще ни бъде ползено, точно ми предстои първото ми пътуване със самолет, а не знам нищо за багажа. Ще бъда само с ръчен, как определяте килограмите, които е? :roll:
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Информация и пътувания

Мнениеот p.petrov » 02 Юни 2018, 21:46

Ние миналата година бяхме на хотел в Приморско и всичко беше много хубаво.. Отидохме за 4 нощувки в хотел престиж сити 2 , намерихме офертата от тук https://hoteli-primorsko.pochivka.bg/ офертата не беше за изпускане ,събрахме се и решихме, че трябва да си направим едно незабравимо приключение.. Взехме си нужните неща за плаж и като цяло нямахме много багаж, мисля че това също се отрази на изживяването там :grin: :grin: :grin: Това лято мислим да повторим пак там :)
Сем. Петрови❤️
Всеки залез ни носи спокойствие, всеки изгрев ни носи надежда.
Аватар
p.petrov
 
Мнения: 47
Регистриран на: 01 Май 2018, 03:40
Местоположение: Варна


Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта