Пробиване на уши

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Re: Пробиване на уши

Мнениеот Ваня Стойчева » 04 Мар 2015, 22:00

Slavena написа:Трябва да се пробиват ушите на децата още като са много малки - на малкия му пробих ухото още като беше на 2 :)

Ехе, вярно ли? Винаги ми е било странно като видя някое момче с обеца, много ми е не готино, ами точно.. ромско хаха :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Пробиване на уши

Мнениеот Pipilota » 05 Мар 2015, 10:57

Ваня Стойчева написа:
Slavena написа:Трябва да се пробиват ушите на децата още като са много малки - на малкия му пробих ухото още като беше на 2 :)

Ехе, вярно ли? Винаги ми е било странно като видя някое момче с обеца, много ми е не готино, ами точно.. ромско хаха :)

И на мен ми е малко като от етносите, супер грозно ми е да видя момче с обеца, вече като порасне нека има избора си, но като малко ужассс, като Асен!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Пробиване на уши

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Юни 2016, 15:55

Мега зле, то и за голям мъж обеците са малко смешни, ако не са добре подбрани! Но за дете е още по-зле, никога не бих позволила на сина ми като малък да си пробие ушите - вежди, езици, да ама ушите абсурд. :) да ми ходи като някакъв диско водещ, тцък!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Пробиване на уши

Мнениеот petq1425 » 28 Авг 2019, 09:47

Пробиването на уши е по-добре да стане в ранна детска възраст. По добре това да стане преди 3 годинка на детето.
Най-подходящият период за пробиване на уши е 0,6м до 1г.
petq1425
 
Мнения: 38
Регистриран на: 26 Авг 2019, 09:12

Предишна

Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта