Какво да правя с дъщеря ми?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Какво да правя с дъщеря ми?

Мнениеот quin » 03 Апр 2018, 21:42

Объркана съм много. Родих преди месец и голямата ми дъщеря го понесе тежко. Преди да родя ми споделяше всичко и аз и казвах, какво да прави. Сега съм често заета с бебето ми и нямам време за нея. Тя мрази и шумното реване на бебето.Почна да се напикава през ноща докато спи. Подложих найлон под чаршафа, но тя е недоволна. Тя иска да и дадем памперси за възрастни и да спи с тях. Тя е на 16. Незнам дали да и купя памперси или да я оставя да си мокри нощницата. Ходи на доктор и се оказа здрава. Мисля, че е на психична основа, но тя неиска да ходи на психолог.Какво да правя с дъщеря ми?
quin
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Апр 2018, 20:48

Re: Какво да правя с дъщеря ми?

Мнениеот Frac » 04 Апр 2018, 13:28

Сложно е наистина, децата са доста чувстителни и особено в тази възраст. Според мен трябва доста да говорите и да се консултирате с психолог, проблема ще е там някъде из взаиноотношенията ви или по-скоро тя как възприема ситуациите. Може просто да търси повече внимание от вас.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Какво да правя с дъщеря ми?

Мнениеот Rali_hr » 04 Апр 2018, 14:10

Кво им става на всички с тея памперси, каква е тая мода по тях?! :lol:
Според мен тая публикация е поредната фалшива.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво да правя с дъщеря ми?

Мнениеот Тъжна Луна » 04 Апр 2018, 15:34

Rali_hr написа:Кво им става на всички с тея памперси, каква е тая мода по тях?! :lol:
Според мен тая публикация е поредната фалшива.

Мда.. и на мен на това ми намирисва. Малко да беше посмалила възрастта на голямата дъщеря :grin:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Какво да правя с дъщеря ми?

Мнениеот Kremiliya » 04 Апр 2018, 16:10

Редовно се появяват теми, свързани с памперсите за възрастни, сигурни ги пишат едни и същи хора, които имат някакви извратени влечения.Жалко наистина...
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14


Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта