Какви са предимствата да се боядисват яйца с натурални продукти?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Какви са предимствата да се боядисват яйца с натурални продукти?

Мнениеот Lisica » 05 Апр 2018, 15:48

Днес е Велики четвъртък и всички боядисват яйца, а тези, които не са го направили, изчакват съботата.
Днес много се говори за здравословното хранене и ползите от натуралната храна. Едно от нещата, за които говорят, че е добра алтернатива е свързана с боядисването на яйца с лук, куркума, червено зеле и цвекло. :roll:
Боите, ск оито боядсиваме традиционно яйцата са хранителни и безвредни, според твърденията.
Какъв е смисъла тогава да боядисваме с естествени пропдукти, при положение, че това отнема твърде много време и вие самите кой начин за боядисване предпочитате и защо?
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Какви са предимствата да се боядисват яйца с натурални продукти?

Мнениеот mix_twix » 05 Апр 2018, 16:06

Ами ЕКО ЖИВОТ тва мога да кажа, аз предпочитам да си използвам съвсем обикновени методи - проста боя за стотинките. Боядисвам 10 яйца, колкото да има племенниците ми като дойдат да се борим и толкова.. Хората вместо да се забавлязвата като почнат да си изяждат времето в глупости и не мога да спра да им се чудя ..
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Какви са предимствата да се боядисват яйца с натурални продукти?

Мнениеот orck » 05 Апр 2018, 16:49

Браво бре, авер, обобщи с 2 думи.
Вижте ся, боята за яйца си е хранителна боя, дали ще е тя или пестицидите по лучените черупки - май е все таз а?
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Какви са предимствата да се боядисват яйца с натурални продукти?

Мнениеот Malina » 05 Юни 2018, 10:09

И за мен е безсмислено. Да си губя времето часове наред и да кисна яйцата в продължение на 10 часа ми се струва безсмислено.
Боядивам само и единствено с купешка боя, нямам време да се занимавам с глупости. Не облизваме черупките, нито ги ядем, не виждам причини да се притеснявам.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33


Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта