Йонна четка за зъби!?

Йонна четка за зъби!?

Мнениеот Терминатор » 23 Ное 2011, 23:36

Здравейте! Попадна ми една реклама на четка за зъби, която имала титаниева пръчица. Тя преобразувала светлината в аниони, които пък се свързвали с водородните катиони от зъбната плака. По този начин тя- плаката се разпадала и зъбите се почиствали.... :roll:

Има ли истина тук или всичко е шменти-капели ?????

Ето линкче, от където видях рекламата. Ако не е редно да го пускам, няма да се сърдя ако го махнете :)

http://badetezdravi.com/products/details/32

http://www.youtube.com/watch?v=2u7tRMwzT8U&feature=player_embedded
Аватар
Терминатор
 
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Ное 2011, 19:10

Re: Йонна четка за зъби!?

Мнениеот tweety » 25 Ное 2011, 15:36

Не ми се вижда реално това, има нещо шарлатанско!
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Йонна четка за зъби!?

Мнениеот valiart » 26 Ное 2011, 19:15

За първи път чувам за такава четка. Интересно.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Йонна четка за зъби!?

Мнениеот miki » 08 Мар 2012, 15:35

Аз използвам в момента йонна четка и съм много доволна. Предполагам, че при всеки ще действа различно, но при мен със сигурност има положителен ефект ;)
miki
 
Мнения: 80
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:19

Re: Йонна четка за зъби!?

Мнениеот alexandar82 » 09 Мар 2012, 10:45

Малко ми е странно как ще си измия зъбите без паста за зъби? Четох доста положителни коментари за йонната четка - успешно премахвала плаката, намалявала появата на кариес и премахвала лошия дъх... Май ще взема да я пробвам, пък ще видим доколко е вярно всичко, което се пише!
alexandar82
 
Мнения: 28
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:37

Re: Йонна четка за зъби!?

Мнениеот miki » 09 Мар 2012, 10:47

И да не забравиш после да пишеш, нали ;)
miki
 
Мнения: 80
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:19

Re: Йонна четка за зъби!?

Мнениеот alexandar82 » 12 Апр 2012, 12:43

Такааа, ето ме и мен, нали обещах да пиша :) Купих си йонната четка и в началото не усетих ефекта - реших, че е поредния рекламен трик. Да, обаче венците ми вече не са толкова чувствителни и не кървят. Изобщо не знаех, че се препоръчва за хора са пародонтит и с кървящи венци. Просто реших, че ще си я купя и го направих. Не е и самовнушение, защото отложихме йонофорезата при зъболекаря за по-следващ етап и то само, ако се наложи :mrgreen:
Доволен съм от четката и ще продължавам да си я използвам с кеф.
alexandar82
 
Мнения: 28
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:37

Re: Йонна четка за зъби!?

Мнениеот baikolio » 22 Сеп 2015, 12:40

Имам проблеми с венците, постоянно кървят. Има периоди, когато по-малко, но понякога е ужас. Най-често се случва когато си мия зъбите, а дори и когато хапвам нещо по-твърдо. Искам да попитам за тази йонна четка за зъби - наистина ли помага за спирането на кървенето? Доста скептично съм настроен към подобни продукти. Използвам вода Елудрил, но честно казано няма особена полза.
baikolio
 
Мнения: 9
Регистриран на: 02 Юли 2014, 10:46

Re: Йонна четка за зъби!?

Мнениеот MGB » 22 Сеп 2015, 13:27

baikolio написа:Имам проблеми с венците, постоянно кървят. Има периоди, когато по-малко, но понякога е ужас. Най-често се случва когато си мия зъбите, а дори и когато хапвам нещо по-твърдо. Искам да попитам за тази йонна четка за зъби - наистина ли помага за спирането на кървенето? Доста скептично съм настроен към подобни продукти. Използвам вода Елудрил, но честно казано няма особена полза.

Явно наистина работят, славамбогу съм нямала такива проблеми, но не зная дали точно тази е добър избор, при положение, че се предлагат толкова и различни марки и видове на пазара или просто аз съм скептично настроена към този сайт, не зная...
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Йонна четка за зъби!?

Мнениеот baikolio » 22 Сеп 2015, 14:36

Благодаря за отговора!И аз не ги знам като марки, просто попаднах на тази. Ако може някой да ми препоръча качествена йонна четка за зъби, ще съм благодарен.
baikolio
 
Мнения: 9
Регистриран на: 02 Юли 2014, 10:46

Следваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани със стоматологични заболявания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта