Какво си пожелахте за Коледа?

Re: Какво си пожелахте за Коледа?

Мнениеот зозо » 25 Ное 2011, 17:06

Аз подхождам много банално и си пожелавам само здраве и мъничко късмет, за мен и всички мои близки хора. Това е важното за мен и това ме прави щастлива. Относно подаръците, аз съм от хората, които обичат да подаряват подаръци....Даже предпочитам аз да подарявам, вместо на мен на мен да ми подаряват, защото е много по-вълнуващо.
Аватар
зозо
 
Мнения: 74
Регистриран на: 17 Ное 2011, 11:23

Re: Какво си пожелахте за Коледа?

Мнениеот amfibiq » 25 Ное 2011, 17:22

Много хубава тема. Но смятам, че всички искате много банални подаръци. Аз предпочитам сериозно да развихря въображението си в тази посока, т.к. това не е просто празник с подарък, а е Коледа. За Коледа искам нещо много по-вълнуващо и запомнящо се.
Например някое от тези нещица :oops: :P :oops: :oops: :oops:

Изображение :P

Изображение 8-) 8-) :)

Изображение :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
amfibiq
 
Мнения: 29
Регистриран на: 13 Окт 2011, 21:32

Re: Какво си пожелахте за Коледа?

Мнениеот сиско » 27 Ное 2011, 22:56

Аз си пожелах най-вече здраве за мен и моето семейство, а всичко останало е добре дошло :lol:
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Какво си пожелахте за Коледа?

Мнениеот valiart » 28 Ное 2011, 12:48

Нали пожеланията не се казват, за да могат да се сбъднат ;)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Какво си пожелахте за Коледа?

Мнениеот Margo » 28 Ное 2011, 14:02

valiart написа:Нали пожеланията не се казват, за да могат да се сбъднат ;)

Е ако не споделиш желанията си, как ще ти ги сбъднат! Дядо Коледа чете форума ни ( или поне всички, които пишем в тази тема се надяваме да е така) и е равносилно да му напишеш писмо.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Какво си пожелахте за Коледа?

Мнениеот radowen » 28 Ное 2011, 14:06

Здраве, щастие, късмет си пожелавам,
на семейството си и на мен!
А и тайничко се моля и надявам
да съм експерт добре платен! :D
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Re: Какво си пожелахте за Коледа?

Мнениеот valiart » 05 Дек 2011, 18:14

Подаръка може да бъде и по-нестандартен. Ето един виц по темата:

Тя: Помощщщщ ..... Отвлuчат ме
Дядо Коледа: Млъквай! Някой те uска за Коледa.. :D
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Какво си пожелахте за Коледа?

Мнениеот pasta » 12 Дек 2011, 11:26

Освен здравето много ама много искам нов Фотоапарат,защото моят се счупи :cry: и сега съм като с вързани ръце.Това е най-гадното нещо за един фотограф :(
pasta
 
Мнения: 142
Регистриран на: 09 Дек 2011, 11:37

Re: Какво си пожелахте за Коледа?

Мнениеот Даниела Стоянова » 18 Дек 2011, 11:58

Тъй като аз открих моята най-голяма и съкровена любов искам да помогна с няколко идеи за тези, които все още не са я открили и се надяват на чудото на Коледа, но за да се случи това чудо трябва да му помогнем и ние малко. Та ето няколко стъпки, които трябва да направите са за дойде Тя - голямата, най-красивата, незабравимата, вечната - ЛЮБОВТА!


Открийте си нови хобита и интереси.

2zdmvcz.jpg
2zdmvcz.jpg (13.5 KiB) Прегледано 308 пъти


Вероятно веднага ще се опитате да ме оборите, че хобито няма нищо общо с любовна! Е не е точно така - превърнете ровенето в сайтове свое хоби, регистрирайте се и вижте какво може да излезе от това.
В социалната мрежа ще се срещнете с нови и различни хора, с които можете да си побъбрите по най-различни теми - онлайн, а защо не и на живо в близко бъдеще.

Дайте шанс да ви ухажват

uhajvane.jpg
uhajvane.jpg (4.36 KiB) Прегледано 308 пъти


Рано или късно, вероятно ще срещнете Човека, който далеч няма да е този от представите ви за идеалния мъж. може би няма да носи красотата на Брат Пит или интелекта на Айнщайн, но ще ви накара да се почувствате себе си, да се смеете открито, ще ви направи истински щастлива. Защо не му дадете шанс? Всъщност - какво губите?

Не си изграждайте грешна представа за Идеалния

hobi.jpg
hobi.jpg (6.62 KiB) Прегледано 308 пъти

Повечето от нас, когато получат първоначалната информация за някой, си създават собствена (и обикновено много романтична) представа за неговия живот. Не прибързвайте със заключенията - изчакайте и съберете достатъчно информация за това, какъв е този мъж като човек и личност, преди да идеализирате.

Флиртувайте повече.

flirt.jpg
flirt.jpg (7.77 KiB) Прегледано 306 пъти

Как и къде? Ами например в автобуса на път за и от работа - вместо да гледате отегчено и разсеяно през прозореца, огледайте се за някой симпатяга и му се усмихнете кокетно. Това е подхода - импровизирайте сами за различните ситуации.

Не си разказвайте битието на първата среща.

sreshta.jpg
sreshta.jpg (8.52 KiB) Прегледано 306 пъти


Един велик писател беше казал :"Жена със минало, няма бъдеще!", вие току що сте се запознали с бъдещия си приятел, е не е нужно да знае всичко за вас още на първата среща.
Даниела Стоянова
 
Мнения: 123
Регистриран на: 05 Авг 2011, 13:42

Най-неподходящите Мъжки подаръци за Коледа

Мнениеот spend » 21 Дек 2011, 10:10

1. Подаръчен ваучер. Говори за мързел и липса на всякаква мисъл и послание. Би се зарадвал повече дори на нещо абсолютно неизползваемо и кичозно. Това поне показва, че са се опитали и са помислили персонално за него.

2. Електроуреди. Домашни уреди, освен ако не са последен писък на модата, са страшно отегчителни като подарък. В крайна сметка той е мъж и не използва миксери.

3. Керамични или бронзови фигурки. Това никога не го е разбирал. Дори не можа да си представи кой би се зарадвал на златист галопиращ кон, да не говорим да го постави някъде на показ в дома си.

4. Инструменти. Инструментите от типа на чукове и клещи са възможно най-лошата идея. Заедно с предположението, че щом съм мъж, значи обичаш да се мотаеш из къщи в търсене на бурмички за завиване.

5. Козметика.Не обичам, когато жени ми купуват козметика за грижа за кожата, защото обикновено не ми харесва какви миризми избират. Ако й е толкова важно да получа точно такъв подарък – да ме заведе в мола и да ми предостави право на избор.

6. Масаж. "Веднъж жена ми реши да ме "зарадва" с ваучер за спа-процедури. Докато ме масажираха не спрях да си мисля каква глупост е да се похарчат толкова пари за един час мачкане.".

7. Бели тениски. "Разбира се, винаги влизат в употреба, но чак пък такава липса на въображение? Бих предпочел приятелката ми направо да ме попита какво искам – за разлика от жените, ние обикновено имаме отговор.".

8. Неподходящи дрехи. "Някой си решил, че ще изглеждам добре в пуловер със звездички. Слагам го веднъж, колкото да ме видят с него, а после той мистериозно изчезва в тайното второ дъно на пералнята.".

9. Вратовръзки. "Чудя се защо гаджето ми ще реши да ми купува вратовръзка, щом никога не ме е виждала да нося такава. Не знам дали да го приемам като някакъв намек, фетиш или просто липса на мисъл.".
Аватар
spend
 
Мнения: 109
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 14:10

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron