Яко Коледно пазаруване

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Яко Коледно пазаруване

Мнениеот bisertaskov » 27 Дек 2011, 22:09

Коледното пазаруване прераства в новогодишно :D :D :D :D .Най-добрите намаления са в нета,не е нужно да обикаляш и да се блъскаш.Пък и сега в тия блъсканици е рай за джепчийте.За това най- приятно е пазаруването онлайн. :D :D :D :D :DТоку що направих добра покупка на акумолаторна кола за малкия и то на добра цена може би около 50лева спестих.Не е зле а ?
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Яко Коледно пазаруване

Мнениеот Cuddy » 28 Дек 2011, 10:26

bisertaskov написа:Коледното пазаруване прераства в новогодишно :D :D :D :D .Най-добрите намаления са в нета,не е нужно да обикаляш и да се блъскаш.Пък и сега в тия блъсканици е рай за джепчийте.За това най- приятно е пазаруването онлайн. :D :D :D :D :DТоку що направих добра покупка на акумолаторна кола за малкия и то на добра цена може би около 50лева спестих.Не е зле а ?

Не се престрашавам да пазарувам в нета. Предпочитам да се поразходя, да поогледам, да видя и пипна бъдещия подарък, щото, ако има дефекти, няма да ми е весело после. :D
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

Re: Яко Коледно пазаруване

Мнениеот southern_sun » 28 Дек 2011, 11:17

До сега не съм купувала нищо от нета, имам много приятели, които го правят, но ми се струва рисковано. Не съм съвсем наясно как се поръчва избрания артикул, как се плаща и не съм сигурна дали няма да си загубя парите.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Яко Коледно пазаруване

Мнениеот Forman » 28 Дек 2011, 16:15

Ей това жените сте голяма напаст, докато не си изхарчите парите до край не се спирате. Кво толкова празници, като делници. Аз съм практичен мъж, купувам само това, от което имам нужда. Не, че не правя подаръци, но те също трябва да са практични.
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Яко Коледно пазаруване

Мнениеот Cuddy » 28 Дек 2011, 17:35

Forman написа:Ей това жените сте голяма напаст, докато не си изхарчите парите до край не се спирате. Кво толкова празници, като делници. Аз съм практичен мъж, купувам само това, от което имам нужда. Не, че не правя подаръци, но те също трябва да са практични.

Къде сме казали, че не сме практични? :D И че не сме пресметливи и не харчим с мярка? :D
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

Re: Яко Коледно пазаруване

Мнениеот valiart » 29 Дек 2011, 23:12

Ако не похарчиш някой лев, защо ходиш на работа, да посрещаш само сметки ли?! Харчетеее :lol: И си носете новите дрехи ;)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Яко Коледно пазаруване

Мнениеот M.Tasheva » 29 Окт 2013, 13:01

Почти му дойде времето на коледното пазаруване, отново. Но да, и аз не разбирам защо да къташ пари, които си ги изкарал с труд, похарчи си ги по-добре с любов!
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Яко Коледно пазаруване

Мнениеот Lollipop » 26 Ное 2014, 11:25

Коледното пазаруване ми е любим момент просто! Скоро пак започва лутането за подаръци и т.н. тази година за щастие съм решила да взема нещата по-рано, за да не ми е сложно и тежко последния ден :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Яко Коледно пазаруване

Мнениеот Kremiliya » 09 Дек 2014, 13:59

Младите пазаруват най-много за семействата си и за близките и за гаджетата, аз вече пазарувам само за децата.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Яко Коледно пазаруване

Мнениеот Snejna » 15 Дек 2014, 15:11

southern_sun написа:До сега не съм купувала нищо от нета, имам много приятели, които го правят, но ми се струва рисковано. Не съм съвсем наясно как се поръчва избрания артикул, как се плаща и не съм сигурна дали няма да си загубя парите.

Ако пазаруваш от България винаги можеш да поръчаш с наложен платеж, разбира се от чужбина нещата не стоят по този начин за съжаление и там наистина е по-рисковано.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron