Бихте ли използвали този специален уред, за да уринирате прави?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Бихте ли използвали този специален уред, за да уринирате прави?

Мнениеот Буба Мара » 17 Апр 2018, 16:16

Не откривам топлата вода, но такава тема не видях. Тъй като много жени се оплакват, че не могат да уринират прави като мъжете и това ги прави много зависими в определени ситуации като тези:
*Няма тоалетна наблизо?
*Чакате на опашка и не можете да стискате повече?
*На прага сте на отблъскваща тоалетна?
и така нататък..
Ето това идва на помощ - хигиенен уред за уриниране (така го рекламират в български сайт):
ured-silicon.jpg
ured-silicon.jpg (5.65 KiB) Прегледано 1562 пъти

Продава масово за жълти стотинки в китайските сайтове и това ме навежда на мисълта,че се купува доста. Някой ползвал ли е?
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Бихте ли използвали този специален уред, за да уринирате прави?

Мнениеот radipetrova » 20 Апр 2018, 14:04

Не и не бих го ползвала. Не мога да разбера тази фуния с какво ще ти помогне, ако няма тоалетна наблизо. Ще си свалиш гащите в някой близък храст и ще уринираш в нея, след което си я прибираш в дамската чанта, защото почти не е ползвана…
Аватар
radipetrova
 
Мнения: 81
Регистриран на: 13 Апр 2018, 15:33
Местоположение: Sofia

Re: Бихте ли използвали този специален уред, за да уринирате прави?

Мнениеот Snejna » 06 Авг 2018, 14:16

Не знам, по-скоро не бих, макар че сигурно е удобно, но през цялото време ще се чувствам странно и некомфортно. Макар че за планини и концерти сигурно е удобно, но представете си гледакта отстрани. Винаги, дори и в природата, една жена може да се скрие да си свърши набързо работата.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Бихте ли използвали този специален уред, за да уринирате прави?

Мнениеот Frac » 06 Авг 2018, 17:37

Честно казано не мисля, че ще ми трябва. Но, ако трябва да бъдем честни аз не смея да седна на тоалетната чиния в заведение, например. Това донякъде би улеснило нещата, от дтуга страна да трябва да го почиствам след всяко ходене.... и после в чантата, то къде ще изсъхне. Нещо не ми се вписва на мен.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Бихте ли използвали този специален уред, за да уринирате прави?

Мнениеот Pipilota » 06 Авг 2018, 17:55

Аз пък бил ползвала, голямо удобство. :) малко е щуро, ама какво от това, като върши работа, не знам само как бих се отпуснала да свърша работата. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бихте ли използвали този специален уред, за да уринирате прави?

Мнениеот Karina_85 » 30 Окт 2018, 11:07

Мне, не съм толкова напреднала в мисленето си явно :mrgreen:
Достатъчно би ми било в обществените тоалетни да има от онези еднократни хартиени подложки за тоалетната чиния. Но тъй като няма, си постилам тоалетна хартия :roll:
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Бихте ли използвали този специален уред, за да уринирате прави?

Мнениеот kauda » 30 Окт 2018, 11:11

Ми на фона на мизерните тоалетни, бих използвала, пък и по концерти и в планината не винаги има къде да си свършиш работата, нам ъжете им е лесно, що пък и ние да не се улесним :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45


Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron